برنامه ترمی و خلاصه چارت دانشجویان کارشناسی پیوسته مختص ورودی های ۹۳

دانشجویان عزیز کارشناسی پیوسته کامپیوتر ورودی ۹۳ (دانشجویان جدیدالورود) می توانند برنامه ترمی و خلاصه چارت دوره «مهندسی کامپیوتر- گرایش نرم افزار» را از لینک زیر دانلود نمایند: چارت ۹۳

***- عدم تشکیل کلاس فوق العاده سیستم عامل روز پنجشنبه استاد نیک روان-***

به اطلاع دانشجویان مربوطه عزیز میرساند، با عرض پوزش بدلیل رخداد مشکل غیرمترقبه کلاس فوق العاده سیستم عامل روز پنجشنبه مورخ ۹۳/۰۹/۲۷ استاد نیک روان تشکیل نخواهد شد و بجای آن این کلاس در روز یکشنبه ۷ دیماه ساعت ۱۶ الی ۱۸:۳۰ ( بعد از کلاس درس ساعت ۱۳:۵۰ الی ۱۶) تشکیل خواهد شد. مجددا تاکید میگردد کلاس عادی درس روز یکشنبه ۷ دیماه از ساعت ۱۳:۵۰ الی ۱۶ تشکیل خواهد شد.

زمان تحویل پروژه و کارآموزی ترم تابستان استاد غفوری

زمان تحویل پروژه و کارآموزی ترم تابستان استاد غفوری روز پنج شنبه ۲۷ آذر ماه ساعت ۱۵خواهد بود. مکان تحویل در همان روز روی برد اتاق اساتید دانشکده ی فنی اطلاع رسانی خواهد شد.

جلسه تحویل پروژه%۱۰۰و کارآموزی- استاد رضا(نیمسال تابستان)

جلسه تحویل نهایی گزارش پروژه و کارآموزی نیمسال تابستان ۹۳ روز چهارشنبه ۲۶ آذر ساعت ۱۰:۳۰ در دانشکده فنی و مهندسی برگزار می شود ، متن پایان نامه و کد برنامه باید بر روی CD تحویل داده شود (حضور دانشجویان در این جلسه و ارائه پروژه الزامی است و این جلسه تمدید نمی شود)

تغییر شماره کلاس امتحان آزمایشگاه معماری کامپیوتر – استاد عطایی

یادآوری:
قابل توجه دانشجویان کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر که درس آزمایشگاه معماری کامپیوتر را در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ با استاد عطایی داشته اند و نمره آنها گزارش نشده باقی مانده است:

امتحان این درس با استاد فقیه میرزایی در روز چهارشنبه مورخ ۲۶ آذر ۱۳۹۳ راس ساعت ۱۳:۳۰ برگزار خواهد شد.

مهم: محل برگزاری امتحان از آتلیه شماره ۶ به کلاس شماره ۲۲۰۸ واقع در دانشکده علوم انسانی تغییر کرده است.

جلسه تحویل پروژه و کارآموزی ترم تابستان۹۳ – استاد نجفی زاده

جلسه تحویل نهایی پروژه و کارآموزی برای آندسته از دانشجویانی که در نیمسال تابستانی ۹۳ این دروس را با استاد نجفی زاده اخذ نموده اند، روز دوشنبه ۱ دیماه ۹۳ از ساعت ۹ الی ۱۲ در محل دانشکده فنی و مهندسی برگزار خواهد شد. (شماره  کلاس متعاقباً در همانروز از طریق برد اتاق اساتید اطلاع رسانی خواهد شد.)
ضمنا دانشجویان قبل از مراجعه برای تحویل پروژه و کارآموزی، مستند نهایی (فایل PDF و Word) را بهمراه سورس کد مربوطه بصورت زیپ شده به آدرس ایمیل gruhcomputer@gmail.com ارسال نمایند.

تحویل پروژه و کاراموزی ترم تابستان استاد جامعی

جلسه تحویل نهایی کارآموزی و پروژه، روز یکشنبه ۲۳ آذر ساعت ۱۵ در کلاس ۶۱۰۹  برگزار خواهد شد. دانشجویان درس کارآموزی علاوه بر تحویل گزارش نهایی باید فرم های تایید شده و گواهی اتمام دوره را نیز تحویل دهند. در مورد پروژه های تحقیقاتی، تحویل فایل مراجع استفاده شده علاوه بر فایل word و PDF گزارش نهایی الزامی است. در مورد پروژه های عملیاتی، تحویل سورس برنامه و اجرای آن بر روی لپ تاپ الزامی است.

تحویل پروژه و کاراموزی ترم تابستان استاد حسینی

باطلاع دانشجویان محترمی که ترم تابستان ۹۲-۹۳ پروژه و کاراموزی با استاد حسینی اخذ نموده اند می رساند که تاریخ تحویل پروژه و کاراموزی ۲۳ آذرماه ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۰ در دانشکده فنی و مهندسی می باشد.
دانشجویان پروژه لازمست فایل word و pdf گزارش پایان نامه علاوه بر آن نسخه اجرایی برنامه و مستندات(درصورت عملیاتی بودن) یا پاورپوینت و فایلهای منابع (درصورت تحقیقاتی بودن) را روی لپ تاپ بهمراه داشته و روی CD تحویل دهند. همچنین پرینت گزارش پایان نامه را نیز بهراه داشته باشند. حضور دانشجویان پروژه در این جلسه الزامی است و درصورت عدم حضور نمره ناتمام ارسال خواهد شد.
دانشجویان کارآموزی لازمست گزارش کاراموزی و نامه تایید شده تکمیل کاراموزی و فرمها را از طریق ایمیل ارسال نمایند.

جلسه تحویل پروژه و کارآموزی ترم تابستان استاد ولی زاده

جلسه تحویل پروژه و کارآموزی ترم تابستان استاد ولی زاده روز یکشنبه  ۲۳  آذر ساعت ۱۲:۴۰ الی ۱۳:۴۰ در کلاس ۶۲۰۷ دانشکده فنی و مهندسی برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است که دانشجویان باید جهت ارائه کار خود لپ تاپ به همراه داشته باشند و پس از ارائه، نسخه قابل اجرای پروژه و مستندات پروژه و کارآموزی (گزارش پروژه و کارآموزی) را در قالب فایلهای word و pdf بر روی cd تحویل استاد دهند. دانشجویان عزیز توجه داشته باشند که زمان اعلام شده قابل تمدید نیست و دانشجویانی که کار خود را تحویل ندهند نمره آنها ناتمام رد خواهد شد.

تحویل گزارش پیشرفت پروژه پایان نامه %۲۵-استاد رضا(نیمسال اول ۹۳-۹۴)

تحویل گزارش پیشرفت پروژه استاد رضا روز چهارشنبه ۱۸ آذر ساعت ۱۴ در دانشکده فنی و مهندسی برگزار می گردد.(حضور کلیه دانشجویان در این جلسه الزامی است)

تحویل گزارش کارآموزی نیمسال تابستان- استاد رضا

تحویل گزارش کارآموزی نیمسال تابستان روز سه شنبه ۱۸ آذر ساعت ۱۰:۱۵ در دانشکده فنی و مهندسی(گروه کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر) است.تحویل فایل word و pdf گزارش کارآموزی بررویCD و نامه پایان کارآموزی از طرف محل کارآموزی الزامی است.

تحویل پروژه پایان نامه %۷۵(نیمسال تابستان)- استاد رضا

تحویل پروژه  نیمسال تابستان روز چهارشنبه ۱۹ آذر ساعت ۱۰:۱۵ در دانشکده فنی و مهندسی برگزار می گردد. حضور کلیه دانشجویان الزامی است و عدم حضور دانشجویان به منزله ناتمام بودن پروژه است.

قابل توجه دانشجویان درس مبانی اینترنت خانم مهندس دیهیم

امتحان پایانترم درس مبانی اینترنت برای کلاس دوشنبه در تاریخ اول دی ماه و برای کلاس چهارشنبه در تاریخ سوم دی ماه، ساعت ۱۴:۰۰ در ساختمان آزمایشگاه-سایت ۸ برگزار میشود.

زمان تحویل پروژه و کارآموزی – استاد حقی کاشانی

تحویل پروژه و کارآموزی ترم نابستان استاد حقی کاشانی روزهای یکشنبه تاریخ ۲۳ آذر ماه ساعت ۱۱ الی ۱۲ خواهد بود. لازم به ذکر است استانداردهای تایپ منطبق بر template ارائه شده باید باشد. تحویل به صورت Ebook شامل فایل pdf و word خواهد بود. در پروژه های تحقیقاتی باید منابع در cd اضافه شود و در پروژه های پیاده سازی کار باید ارائه گردد.
*** لازم به ذکر است زمان اعلام شده قابل تمدید نیست و دانشجویانی که کار خود را تحویل ندهند نمره آنها ناتمام رد خواهد شد.
در ضمن تحویل پروژه و کارآموزی ترم اول حدود نیمه بهمن ماه خواهد بود که تاریخ دقیق در سایت اعلام خواهد شد.

اطلاعیه گروه کارشناسی و کاردانی کامپیوتر – آخرین مهلت تحویل پروژه و کارآموزی نیمسال تابستان

بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان گروه کارشناسی و کاردانی کامپیوتر می رساند، آخرین مهلت تحویل کارآموزی و پروژه برای دانشجویانی که درس مربوطه را در نیمسال تابستانی ۹۳-۹۲ اخذ نموده اند، تا ۱ دیماه ۹۳ می باشد.

تحویل نهایی پروژه و کارآموزی ترم تابستان – استاد فقیه میرزایی

به اطلاع می رساند جلسه تحویل نهایی پروژه ترم تابستان طبق زمان بندی زیر می باشد. دانشجویان جهت ارائه مطالب حتما Laptop همراه داشته باشند. این زمان بندی قابل تمدید نمی باشد و غیبت در این جلسه به منزله ناتمام بودن پروژه خواهد بود.

– گروه اول: روز شنبه (۲۹ آذر) – ساعت ۱۲:۴۰ – کلاس شماره ۶۱۰۹
۱- زهرا آصف الدوله
۲- پریا بنا درخشان
۳- امیرجعفر حسین علی اصل
۴- کیاوش کاظمی
۵- سعید هادی

– گروه دوم: روز دوشنبه (۱ دی) ساعت ۱۲:۴۰ – کلاس شماره ۶۳۰۲
۱- بنفشه حسنی
۲- الهام بابایی
۳- شیما حامدی
۴- کیوان امیری
۵- مهسا علی اکبرلو

دانشجویانی که درس کارآموزی را در ترم تابستان اخذ کرده اند نیز حداکثر تا روز دوشنبه (۱ دی) فرصت دارند تا گزارش نهایی بعلاوه فرم های تایید شده از محل کارآموزی را تحویل دهند.

*** آزمایشگاه معماری کامپیوتر – استاد عطایی ***

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر که درس آزمایشگاه معماری کامپیوتر را در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ با استاد عطایی داشته اند و نمره آنها گزارش نشده باقی مانده است:

امتحان این درس با استاد فقیه میرزایی در روز چهارشنبه مورخ ۲۶ آذر ۱۳۹۳ راس ساعت ۱۳:۳۰ در آتلیه ۶ واقع در ساختمان فنی و مهندسی برگزار خواهد شد.

در ضمن به اطلاع می رساند قسمت طراحی BUS با استفاده از بافر سه حالته (three-state buffer) از موارد امتحان حذف شده است.

آخرین مهلت تحویل گزارش نهایی پروژه و کارآموزی استاد سادات پور ترم تابستان

به اطلاع میرساند:
۱- آن دسته از دانشجویانی که تاکنون پروژه ترم تابستان خود را تحویل نداده اند حداکثر تا ۹۳/۰۹/۱۵ ایمیل گردد.
۲- آن دسته از دانشجویانی که گزارش اولیه خود را تحویل داده و جهت بررسی و اصلاح پروژ مرجوع شده است مجددا باید گزارش نهایی خود را تا ۹۳/۰۹/۲۰ ایمیل نمایند.
۲- آن دسته از دانشجویانی که تاکنون گزارش کارآموزی ترم تابستان خود را تحویل نداده اند حداکثر تا ۹۳/۰۹/۲۰ ایمیل گردد.

تحویل پروژه و کارآموزی – استاد نجفی زاده

دانشجویانی که درس پروژه و کارآموزی خود را در نیمسال تابستانی ۹۳-۹۲ با استاد نجفی زاده اخذ نموده اند، مهلت تحویل اولیه پروژه و کارآموزی ایشان تا پایان آبان ۹۳ بوده است و چنانچه تا بحال پروژه و کارآموزی خود را تحویل اولیه ننموده اند، مستندات و سورس کد برنامه خود را به آدرس ایمیل Gruhcomputer@gmail.com (با موضوع تحویل اولیه پروژه/کارآموزی نیمسال تابستانی همراه با نام دانشجو و موضوع پروژه/کارآموزی) ارسال نمایند.
ضمنا مهلت تحویل نهایی پروژه و کارآموزی ترم تابستانی تا پایان آذر ماه ۹۳ می باشد که زمان جلسه تحویل نهایی متعاقبا از طریق همین سایت به اطلاع دانشجویان خواهد رسید.

در مورد دانشجویانی که پروژه و کارآموزی خود را در نیمسال اول ۹۴-۹۳ با استاد نجفی زاده اخذ نموده اند، مهلت تحویل اولیه تا پایان آذر ماه و مهلت نهایی تا پایان دیماه ۹۳ می باشد. بدیهی است این دانشجویان نیز مستندات و سورس کد پروژه و کارآموزی خود را به آدرس ایمیل gruhcomputer@gmail.com (با موضوع تحویل اولیه پروژه/کارآموزی نیمسال اول همراه با نام دانشجو و موضوع پروژه/کارآموزی) ارسال نمایند.

***- آخرین مهلت تحویل گزارش نهایی پروژه و کارآموزی استاد نیک روان- ترم تابستان -***

به اطلاع میرساند آخرین مهلت تحویل گزارش نهایی پروژه و کارآموزی ترم تابستان استاد نیک روان روز شنبه ۹۳/۰۹/۱۵ از ساعت ۹ الی ۱۲ میباشد (مراجعه به دفتر مدیر آموزش واقع در ط ۳ ساختمان ولایت). بدیهی است جهت دانشجویانی که گزارش نهایی خود را تا این تاریخ تحویل ندهند، نمره ناتمام منظور خواهد شد.

تحویل پروژه و کارآموزی استاد خوشنویس

این جلسه برای دانشجویانی که این دروس را در نیمسال دوم و سوم ۹۳-۹۲ برداشته اند در روز دوشنبه مورخ ۱۷ آذر ماه از ساعت ۱۴ الی ۱۶ در کلاسی که در همان روز روی برد اتاق اساتید اعلام می شود برگزار خواهد شد.
دانشجویان برای ارائه پروژه خود (پاورپوینت برای پروژه های تحقیقاتی و اجرا برای پروژه های پیاده سازی) حتما لپ تاپ همراه داشته باشند.
دانشجویان کارآموزی نیز برگه تاییدیه گذراندن ۲۴۰ یا ۳۶۰ ساعت کارآموزی خود را همراه داشته باشند.
از پرینت و صحافی کردن گزارش کارآموزی و پایان نامه خودداری فرمایید؛ فایل های مربوطه را روی CD تحویل دهید و آنها را قبل از جلسه فوق در اولین فرصت ایمیل نمایید.

گزارش پیشرفت درس پروژه تابستان ۹۳ – استاد فقیه میرزایی

دانشجویانی که درس پروژه را تابستان ۹۳ با استاد فقیه میرزایی اخذ کرده اند طبق زمان بندی زیر جهت ارائه گزارش پیشرفت کار خود مراجعه نمایند. دانشجویان جهت ارائه مطالب حتما Laptop همراه داشته باشند.

– گروه اول: روز شنبه (۱ آذر) – ساعت ۱۲:۴۵ – کلاس شماره ۶۱۰۹
۱- زهرا آصف الدوله
۲- پریا بنا درخشان
۳- امیرجعفر حسین علی اصل
۴- کیاوش کاظمی
۵- سعید هادی

– گروه دوم: روز دوشنبه (۳ آذر) ساعت ۱۲:۴۵ – کلاس شماره ۶۳۰۲
۱- بنفشه حسنی
۲- الهام بابایی
۳- شیما حامدی
۴- کیوان امیری
۵- مهسا علی اکبرلو

تاریخ امتحان میان ترم کلیه کلاس های استاد فقیه میرزایی

تاریخ امتحان میان ترم کلاس های استاد فقیه میرزایی به شرح زیر می باشد:

۱- مدارهای منطقی – کلاس روز شنبه: ۸ آذر
۲- مدارهای منطقی – کلاس روز دوشنبه: ۱۰ آذز
۳- معماری کامپیوتر – روز شنبه: ۱ آذر
۴- مباحث ویژه در الکترونیک – روز دوشنبه: ۱۰ آذر

ارائه «آز-شبکه» به صورت محدود برای دانشجویان کارشناسی پیوسته

آندسته از دانشجویانی که در ترم های قبلی به اشتباه دروس «تاریخ فرهنگ و تمدن اسلام و ایران» و یا «دفاع مقدس» را به عنوان درس اختیاری اخذ کرده اند، می توانند به گروه مراجعه کنند و اسم خود را به عنوان دانشجویان متقاضی درس «آز-شبکه» بنویسند. بدیهی است که این درس فقط زمانی قابل ارائه خواهد بود که تعداد متقاضیان حداقل به ۱۰ نفر برسد.

سر فصل های جدید دوره کارشناسی پیوسته کامپیوتر- نرم افزار (برای ورودی های ۹۳ به بعد)

سرفصل جدید دوره مهندسی کامپیوتر را از پایگاه اطلاع رسانی معاونت آموزشی دانشگاه آزاد با لینک زیر دانلود کنید: www.iausep.com

چارت دروس کارشناسی پیوسته کامپیوتر- نرم افزار (برای ورودی های ماقبل ۹۳)

چارت دروس کارشناسی پیوسته کامپیوتر- نرم افزار (برای ورودی های قبل از ۹۳). قوانین آموزشی مندرج در این مستند قابل استفاده همه ورودی ها از جمله ورودی های ۹۳ است.

امتحان میان ترم مهندسی نرم افزار ۱ استاد خوشنویس

امتحان میان ترم درس مهندسی نرم افزار۱ استاد خوشنویس، روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ ۱۹ و ۲۰ آبان ماه، از فصلهای ۱ الی ۸ برگزار خواهد شد.
این امتحان حذفی است و تاریخ آن تغییر نخواهد کرد
همچنین با توجه به محدودیت فضای کلاسها، دانشجویان گرامی حتما در کلاس ساعتی که در زمان انتخاب واحد در آن ثبت نام کرده اند در جلسه امتحان حاضر شوند.
عواقب غیبت در جلسه مذکور یا جابجایی ساعت کلاس به عهده دانشجویان می باشد