***- آخرین مهلت تحویل گزارش نهایی پروژه و کارآموزی استاد نیک روان- ترم تابستان -***

به اطلاع میرساند آخرین مهلت تحویل گزارش نهایی پروژه و کارآموزی ترم تابستان استاد نیک روان روز شنبه ۹۳/۰۹/۱۵ از ساعت ۹ الی ۱۲ میباشد (مراجعه به دفتر مدیر آموزش واقع در ط ۳ ساختمان ولایت). بدیهی است جهت دانشجویانی که گزارش نهایی خود را تا این تاریخ تحویل ندهند، نمره ناتمام منظور خواهد شد.

تحویل پروژه و کارآموزی استاد خوشنویس

این جلسه برای دانشجویانی که این دروس را در نیمسال دوم و سوم ۹۳-۹۲ برداشته اند در روز دوشنبه مورخ ۱۷ آذر ماه از ساعت ۱۴ الی ۱۶ در کلاسی که در همان روز روی برد اتاق اساتید اعلام می شود برگزار خواهد شد.
دانشجویان برای ارائه پروژه خود (پاورپوینت برای پروژه های تحقیقاتی و اجرا برای پروژه های پیاده سازی) حتما لپ تاپ همراه داشته باشند.
دانشجویان کارآموزی نیز برگه تاییدیه گذراندن ۲۴۰ یا ۳۶۰ ساعت کارآموزی خود را همراه داشته باشند.
از پرینت و صحافی کردن گزارش کارآموزی و پایان نامه خودداری فرمایید؛ فایل های مربوطه را روی CD تحویل دهید و آنها را قبل از جلسه فوق در اولین فرصت ایمیل نمایید.

گزارش پیشرفت درس پروژه تابستان ۹۳ – استاد فقیه میرزایی

دانشجویانی که درس پروژه را تابستان ۹۳ با استاد فقیه میرزایی اخذ کرده اند طبق زمان بندی زیر جهت ارائه گزارش پیشرفت کار خود مراجعه نمایند. دانشجویان جهت ارائه مطالب حتما Laptop همراه داشته باشند.

– گروه اول: روز شنبه (۱ آذر) – ساعت ۱۲:۴۵ – کلاس شماره ۶۱۰۹
۱- زهرا آصف الدوله
۲- پریا بنا درخشان
۳- امیرجعفر حسین علی اصل
۴- کیاوش کاظمی
۵- سعید هادی

– گروه دوم: روز دوشنبه (۳ آذر) ساعت ۱۲:۴۵ – کلاس شماره ۶۳۰۲
۱- بنفشه حسنی
۲- الهام بابایی
۳- شیما حامدی
۴- کیوان امیری
۵- مهسا علی اکبرلو

تاریخ امتحان میان ترم کلیه کلاس های استاد فقیه میرزایی

تاریخ امتحان میان ترم کلاس های استاد فقیه میرزایی به شرح زیر می باشد:

۱- مدارهای منطقی – کلاس روز شنبه: ۸ آذر
۲- مدارهای منطقی – کلاس روز دوشنبه: ۱۰ آذز
۳- معماری کامپیوتر – روز شنبه: ۱ آذر
۴- مباحث ویژه در الکترونیک – روز دوشنبه: ۱۰ آذر

ارائه «آز-شبکه» به صورت محدود برای دانشجویان کارشناسی پیوسته

آندسته از دانشجویانی که در ترم های قبلی به اشتباه دروس «تاریخ فرهنگ و تمدن اسلام و ایران» و یا «دفاع مقدس» را به عنوان درس اختیاری اخذ کرده اند، می توانند به گروه مراجعه کنند و اسم خود را به عنوان دانشجویان متقاضی درس «آز-شبکه» بنویسند. بدیهی است که این درس فقط زمانی قابل ارائه خواهد بود که تعداد متقاضیان حداقل به ۱۰ نفر برسد.

سر فصل های جدید دوره کارشناسی پیوسته کامپیوتر- نرم افزار (برای ورودی های ۹۳ به بعد)

سرفصل جدید دوره مهندسی کامپیوتر را از پایگاه اطلاع رسانی معاونت آموزشی دانشگاه آزاد با لینک زیر دانلود کنید: www.iausep.com

چارت دروس کارشناسی پیوسته کامپیوتر- نرم افزار (برای ورودی های ماقبل ۹۳)

چارت دروس کارشناسی پیوسته کامپیوتر- نرم افزار (برای ورودی های قبل از ۹۳). قوانین آموزشی مندرج در این مستند قابل استفاده همه ورودی ها از جمله ورودی های ۹۳ است.

امتحان میان ترم مهندسی نرم افزار ۱ استاد خوشنویس

امتحان میان ترم درس مهندسی نرم افزار۱ استاد خوشنویس، روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ ۱۹ و ۲۰ آبان ماه، از فصلهای ۱ الی ۸ برگزار خواهد شد.
این امتحان حذفی است و تاریخ آن تغییر نخواهد کرد
همچنین با توجه به محدودیت فضای کلاسها، دانشجویان گرامی حتما در کلاس ساعتی که در زمان انتخاب واحد در آن ثبت نام کرده اند در جلسه امتحان حاضر شوند.
عواقب غیبت در جلسه مذکور یا جابجایی ساعت کلاس به عهده دانشجویان می باشد

انتقال کلاسهای استاد عطائی به استاد زمانی و تغییر شماره کلاس برخی از دروس پنجشنبه

دانشجویان عزیز توجه نمایند که کلیه کلاسهای روز شنبه استاد عطائی به استاد زمانی منتقل گردید. همچنین، شماره کلاس زبان ماشین استاد سعیدی که در ساعت ۱۳:۵۰ تا ۱۶:۰۵ روز پنجشنبه تشکیل می شود از ۶۲۰۱ به ۶۱۰۸  و شماره کلاسهای امنیت شبکه استاد زنگنه از ۶۱۰۸ به ۶۲۰۱ تغییر کرد.

زمان تشکیل کلاسهای جبرانی استاد غفوری

کلاسهای جبرانی دروس برنامه سازی پیشرفته و مبانی کامپیوتر استاد غفوری روز پنج شنبه ۲۴ مهر  به شرح زیر تشکیل خواهند شد:

برنامه سازی پیشرفته      ۸ الی ۱۰ (گروه اول)

برنامه سازی پیشرفته      ۱۰ الی ۱۲ (گروه دوم)

مبانی کامپیوتر                 ۱۳ الی ۱۵:۳۰

مطالبی که در گروه اول و دوم  درس برنامه سازی پیشرفته تدریس خواهد شد یکسان بوده لذا دانشجویانی که نمی توانند در کلاس گروه خود شرکت کنند می توانند در کلاس گروه دیگر شرکت کنند.

شماره کلاسها همان روز در برد اتاق اساتید دانشکده فنی اعلام خواهد شد.

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی ترم مهر استاد ولی زاده

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی استاد ولی زاده روز شنبه ۲۶ / ۷ / ۹۳ ساعت ۱۳ در کلاس ۶۲۰۸ دانشکده فنی و مهندسی برگزار خواهد شد. حضور کلیه دانشجویان مربوطه در این جلسه اجباری است.

آخرین فرصت دانشجویان ترم آخر و دانشجویان با تعداد واحد کمتر از ۱۲ کارشناسی ناپیوسته

آن دسته از دانشجویان ترم آخر که نتوانسته اند برخی از واحدهای خود را اخذ نمایند و همچنین دانشجویانی که نتوانسته اند شمار واحدهای اخذ شده خود را به ۱۲ برسانند توجه نمایند که با توجه به هماهنگی صورت گرفته با معاونت آموزشی به عنوان آخرین فرصت اجازه داده می شوند که ساعت  ۸ تا ۱۲:۳۰ روز یکشنبه ۲۰مهر به گروه مراجعه کرده و واحدهای باقیمانده را اخذ نمایند.

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی – نیمسال اول ۹۴-۹۳ – استاد نجفی زاده

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی استاد نجفی زاده روز یکشنبه ۲۷ مهرماه ساعت ۱۴ الی ۱۵ برگزار خواهد شد. جهت اطلاع از محل جلسه در همان روز به اتاق اساتید دانشکده فنی و مهندسی مراجعه نمایید. حضور دانشجویان مربوطه در این جلسه الزامی است.

لازم به ذکر است استانداردهای تایپ منطبق بر template ارائه شده در سایت با آدرس زیر باشد. قبل از شرکت در جلسه فایل ها را از لینک زیر دانلود نمایید:
مستندات استاندارد پروژه و کارآموزی – کلیه مقاطع (کاردانی و کارشناسی)
نیازی به چاپ و گالینگور کردن مستندات کارآموزی و پروژه نیست و مستندات پایان نامه و کارآموزی تنها به صورت Ebook شامل فایل pdf و word (الزاما هر دو فایل) خواهد بود.
در پروژه های تحقیقاتی باید منابع تحقیق در CD اضافه شود و در پروژه های پیاده سازی باید Source code برنامه در CD اضافه شود.
در ضمن در پروژه های پیاده سازی، دانشجو باید کار خود را ارائه کند.
پس از جلسه توجیهی، موضوع کارآموزی / پروژه پایانی به آدرس ایمیل gruhcomputer@gmail.com ارسال گردد و در قسمت موضوع ایمیل، نام دانشجو و عنوان پروژه/کارآموزی ارسال شود.

آخرین فرصت دانشجویان ترم آخر و دانشجویان با تعداد واحد کمتر از ۱۲ کارشناسی پیوسته

آندسته از دانشجویان ترم آخر که نتوانسته اند برخی از واحدهای خود را اخذ نمایند و همچنین دانشجویانی که نتوانسته اند شمار واحدهای اخذ شده خود را به ۱۲ برسانند توجه نمایند که با توجه به هماهنگی صورت گرفته با معاونت آموزشی به عنوان آخرین فرصت اجازه داده می شوند که ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰ روز شنبه ۱۹ مهر به گروه مراجعه کرده و واحدهای باقیمانده را اخذ نمایند.

لینک دانلود فایل استاندارد پروژه جهت درس مهندسی نرم افزار ۱ – استاد نجفی زاده

دانشجویان می توانند استانداردهای مربوط فازهای یک تا ۴ از پروژه خود را از طریق لینک زیر دانلود کنند:

مستندات استاندارد و فونتها

 

**توجه **

۱٫ کلاس های روز چهارشنبه۱۶ مهر استاد محسنی تشکیل نمی شود

۲٫ کلاس خانم دکتر خمسه روز چهارشنبه ۱۶ مهر تشکیل نمی شود.

جلسه توجیهی پروژه استاد زارعی

جلسه توجیهی درس پروژه نیمسال اول ۹۴-۹۳ روز چهارشنبه ۲۳ مهرماه ساعت ۱۳:۳۰ در کلاس ۶۳۰۸ دانشکده فنی برگزار می گردد. حضور کلیه دانشجویان مربوطه در این جلسه الزامی است.

***-جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی نیمسال اول سال تحصیلی ۹۴-۹۳ استاد نیک روان

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی نیمسال اول سال تحصیلی ۹۴-۹۳ استاد نیک روان روز شنبه ۱۹ مهرماه ساعت ۱۳ در کلاس ۷۳۰۱ واقع در ساختمان ولایت تشکیل خواهد شد. حضور دانشجویان مربوطه در این جلسه الزامی بوده و به مراجعات خارج از زمان فوق پاسخ داده نخواهد شد.

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی نیمسال اول ۹۳-۹۴ استاد حسینی

باطلاع دانشجویان محترم می رساند جلسه توجیهی پروژه و کاراموزی نیمسال اول سال تحصیلی ۹۳-۹۴ روز چهارشنبه ۲۳ مهرماه ساعت ۹:۳۰ برگزار می گردد. مکان جلسه در همانروز در برد اتاق اساتید دانشکده فنی اعلام خواهد شد. حضور دانشجویان در این جلسه ضروری است.

جلسه توجیهی کارآموزی و پروژه نیمسال اول – استاد فقیه میرزایی

جلسه توحیهی دروس کارآموزی و پروژه نیمسال اول روز شنبه مورخه ۹۳/۰۷/۱۹ ساعت ۱۲:۴۵ در کلاس شماره ۶۱۰۹ برگزار خواهد شد. حضور کلیه دانشجویان مربوطه در این جلسه الزامی است.

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی استاد خوشنویس

این جلسه برای دانشجویانی که در نیمسال اول ۹۴-۹۳ دروس پروژه و کارآموزی را برداشته اند روز سه شنبه ۲۲ مهر ماه ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۳:۰۰ در کلاس ۶۲۰۲ برگزار می شود. حضور دانشجویان فوق در این جلسه الزامی است.

جلسه توجیهی دروس پروژه و کارآموزی استاد جامعی (نیمسال اول)

جلسه توحیهی دروس کارآموزی و پروژه نیمسال اول روز شنبه مورخه ۹۳/۰۷/۱۹ ساعت ۱۵:۱۵در کلاس شماره ۶۲۰۳ برگزار خواهد شد. حضور کلیه دانشجویان مربوطه در این جلسه الزامی است.

تغییر در برنامه دروس کارشناسی پیوسته کامپیوتر

دانشجویان عزیز توجه فرمایند که تغییراتی به شرح زیر در برنامه دروس ارائه شده صورت گرفت:

  1. استاد درس پردازش تصویر مشخصه ۶۶۵ روز یکشنبه ساعت ۱۶:۱۵ تا ۱۸:۳۰ از استاد مزینانی به استاد باغبانی تغییر کرد.
  2. استاد درس زبان تخصصی مشخصه های ۶۹۰ و ۶۹۲ روز سه شنبه ساعت ۱۳:۵۰ تا ۱۵:۲۰ و ۱۵:۳۰ تا ۱۷ از استاد حسینی به استاد ولی زاده تغییر کرد.