جلسه ارائه گزارش پیشرفت کار پروژه و کارآموزی استاد جامعی- نیمسال اول ۹۴-۹۳

دانشجویانی که دروس کارآموزی و  یا پروژه را در نیمسال اول ۹۴-۹۳ با استاد جامعی اخذ کرده اند جهت ارائه گزارش پیشرفت کار خود، روز یکشنبه ۱۲ بهمن ماه ساعت ۱۲٫۳۰ به کلاس ۶۱۰۷ مراجعه نمایند. حضور کلیه دانشجویان مربوطه در این جلسه الزامی است.

نمرات مهندسی نرم افزار ۱- استاد نجفی زاده

نمرات مهندسی نرم افزار۱

نمرات فوق قطعی است و ارفاق لازم انجام شده است. تنها در صورتی که اشتباهی در نمرات اعلام شده صورت گرفته است حداکثر تا شنبه ۴ بهمن به آدرس gruhcomputer@gmail.com با موضوع «درخواست بررسی خطا در نمره مهندسی نرم افزار۱» مکاتبه نمایید.

جلسه تحویل پروژه و کارآموزی نیمسال اول ۹۳– استاد نجفی زاده

جلسه تحویل نهایی پروژه و کارآموزی برای آندسته از دانشجویانی که در نیمسال اول ۹۴-۹۳ این دروس را با استاد نجفی زاده اخذ نموده اند، روز یکشنبه ۱۲ بهمن از ساعت ۹ الی ۱۰:۳۰ در محل دانشکده فنی و مهندسی برگزار خواهد شد. (شماره کلاس متعاقباً در همانروز از طریق برد اتاق اساتید اطلاع رسانی خواهد شد.)
ضمنا دانشجویان قبل از مراجعه برای تحویل پروژه و کارآموزی، لازم است تا مستند نهایی (فایل PDF و Word) را بهمراه سورس کد مربوطه / نسخه الکترونیکی منابع تحقیقاتی بصورت زیپ شده به آدرس ایمیل gruhcomputer@gmail.com ارسال نمایند.
بدیهی است همراه داشتن موارد فوق جهت ارائه به همراه لپ تاپ ضروری است.

قابل توجه دانشجویان کارشناسی پیوسته جهت انتخاب واحد

دانشجویان عزیز کارشناسی پیوسته برای انتخاب واحد به نکات زیر توجه نمایند:

  1. برای انتخاب واحد دو چارت مختلف وجود دارد و هر دانشجو باید از چارت مربوط به ورودی خود استفاده نماید: چارت ورودی های ماقبل ۹۳    –    چارت ورودی های ۹۳ به بعد
  2. انتخاب واحد در دفتر مدیر گروه به هیچ عنوان انجام نخواهد شد و دانشجویان موظف هستند به صورت اینترنتی واحدهای خود را انتخاب نمایند.
  3. مسئولیت انتخاب واحد بر عهده دانشجو می باشد و خود او باید قوانین آموزشی نظیر پیش نیازی، همنیازی، مشروطی و غیره را بر طبق چارت ارائه شده رعایت نماید. لازم به ذکر است که برخی مواقع پورتال دانشگاه قوانین را لحاظ نمی کند و دانشجو باید همه انتخاب های خود را بر اساس چارت انجام دهد و خیلی متکی به این پورتال نباشد.

نمرات مهندسی نرم افزار ۲ استاد خوشنویس

فایل پیوست است. کلیه ارفاق‌های لازم به عمل آمده است. هر گونه اعتراض/تقاضای تجدیدنظر/ تقاضای نمره بی‌مورد موجب تصحیح مجدد برگه و در صورت نابجا بودن موجب کسر نمره ارفاقی و در نظر گرفتن نمره واقعی دانشجو خواهد شد.

گزارش پیشرفت کار درس پروژه – نیمسال اول – استاد فقیه میرزایی

زمان جلسه گزارش پیشرفت کار درس پروژه برای دانشجویانی که این درس را در نیمسال اول ۹۴-۹۳ با استاد فقیه میرزایی اخذ کرده اند به شرح زیر می باشد. دانشجویان جهت ارائه مطالب حتما Laptop همراه داشته باشند.

– گروه اول: روز دوشنبه (۱۳ بهمن) – ساعت ۱۲:۴۵ – کلاس شماره ۶۱۰۵
۱- مینا احمدی
۲- مجتبی قاسمی
۳- پریسا اسکندرنژاد
۴- راضیه طلاوری
۵- منیر عزلتی

– گروه دوم: روز چهارشنبه (۱۵ بهمن) ساعت ۱۲:۴۵ – کلاس شماره ۶۳۰۱
۱- دلارام جلالی
۲- فائزه قربان نژاد
۳- فاطمه اینانلو
۴- مهدی ضیائی
۵- امیر دیان

قابل توجه دانشجویان کارآموزی: آخرین مهلت تحویل اوایل اسفند ماه است که تاریخ دقیق آن از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.

نمرات مهندسی نرم افزار ۱ استاد خوشنویس

فایل پیوست است. کلیه ارفاق‌های لازم به عمل آمده است. هر گونه اعتراض/تقاضای تجدیدنظر/ تقاضای نمره بی‌مورد موجب تصحیح مجدد برگه و در صورت نابجا بودن موجب کسر نمره ارفاقی و در نظر گرفتن نمره واقعی دانشجو خواهد شد.

دعوت به همکاری

شرکت فناوران مدیریت علم هم افزا از برنامه نویس PHP کار آشنا به برنامه نویسی لایه ای (MVC) دعوت به همکاری میکند.
جهت ارائه رزومه و تماس با ما به آدرس زیر مراجعه فرمایید:
http://hamafza.co/?p=252

استخدام شرکت مخابراتی شایگان تلکام

شرکت مخابراتی شایگان تلکام پیمانکار برتر مخابراتی کشور (مربوط به اپراتور های همراه اول و ایرانسل) در زمینه طراحی، نصب، بیهنه سازی و نگهداری شبکه های تلفن همراه و شبکه های نسل دوم، سوم و چهارم فعالتی می کند. این شرکت برای انجام یک پروژه بلند مدت اتوماسیون اختصاصی خود نیازمند یک برنامه نویسی نیمه حرفه ای و یا حرفه ای مسلط به زبان برنامه نویسی سی شارپ می باشد.

برنامه نویس سی شارپ :

مسلط به مفاهیم پایه و اولیه سی شارپ

آشنا به مفاهیم شیئ گرایی

آشنایی خوب با برنامه نویسی ADO.NET

آشنایی متوسط با تحلیل، طراحی و پیاده سازی بانک های اطلاعاتی

علاقمند به کارهای جدید و خاص

علاقمند به یادگیری بخصوص در زمینه برنامه نویسی اندروید

محل شرکت : نزدیک ایستگاه مترو صادقیه

ساعت کاری : روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸

شماره تماس شرکت : ۴۴۰۱۸۷۲۲

شماره هماهنگی برای ارسال رزومه و مصاحبه : ۰۹۱۲۲۵۴۰۱۶۶

ایمیل ارسال رزومه : it@shaygan-tele.com

حقوق توافقی و وابسته به میزان مهارت ها + بیمه
جهت اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید:
http://pooryab.ir/?p=1567

قابل توجه دانشجویان پروژه و کارآموزی ترم تابستان استاد ربیعی فر

دانشجویان زیر که درس پروژه و کاراموزی را در نیمسال تابستان اخذ نموده ولی در جلسه تحویل پروژه و کاراموزی حضور نداشته اند، تا تاریخ دوشنبه ۱۵ دی نسبت به ارسال مستندات پروژه و کاراموزی از طریق ایمیل اقدام نمایید. در غیر اینصورت نمره آنها ناتمام ارسال خواهد شد.
ایمیل: Rabei.students@yahoo.com
دانشجویان:
۱- پریسا مدرک
۲- فرشید زاهدی نیا

آخرین مهلت تحویل نهایی پروژه نیمسال تابستان استاد حسینی

آندسته از دانشجویانی که درس پروژه را در نیمسال تابستان اخذ نموده ولی در جلسه تحویل پروژه حضور نداشته اند، لازمست در اسرع وقت نسبت به ارسال فایل گزارش پایان نامه و مستندات لازم از طریق ایمیل اقدام نمایید. شایان ذکر است در غیر اینصورت نمره آنها ناتمام ارسال خواهد شد.

قابل توجه دانشجویان درس مهندسی نرم افزار یک – استاد نجفی زاده

دانشجویان درس مهندسی نرم افزار یک که فاز دو پروژه خود را تحویل داده اند، برای کسب نمره اضافه (پلاس) نسخه الکترونیکی (شامل فایل word و pdf) فازهای ۱ و ۲ پروژه را بصورت زیپ شده هر چه سریعتر به آدرس ایمیل gruhcomputer@gmail.com ارسال نمایند.

آخرین مهلت تحویل نهایی پروژه و کارآموزی تابستان- استاد جامعی

دانشجویانی که دروس کارآموزی و پروژه را در نیمسال تابستان با استاد جامعی اخذ نموده ولی در جلسه تحویل نهایی  ۲۳ آذر ماه شرکت نکردند در اسرع وقت فایل گزارش نهایی را از طریق ایمیل ارسال نمایند. در غیر اینصورت نمره ناتمام اعلام خواهد شد.

زمان تحویل پروژه و کارآموزی نیمسال اول ۹۴-۹۳ استاد غفوری

زمان تحویل پروژه و کارآموزی نیمسال اول ۹۴-۹۳ استاد غفوری روز پنج شنبه ۴  دی ماه ساعت ۱۲خواهد بود. مکان تحویل در همان روز روی برد اتاق اساتید دانشکده ی فنی اطلاع رسانی خواهد شد.

پروژه و کارآموزی ترم تابستان – استاد فقیه میرزایی

یادآوری می شود دانشجویانی که درس کارآموزی را در تابستان ۱۳۹۳ با استاد فقیه میرزایی اخذ کرده اند تنها تا روز دوشنبه (۱ دی) فرصت دارند تا گزارش و مستندات خود را تحویل دهند. فرم های شماره ۲، ۳، و ۴ باید به تایید سرپرست کارآموزی برسد و توسط ایشان مهر و امضا گردد. نامه تایید اتمام دوره کارآموزی نیز در سربرگ شرکت باید تهیه و تنظیم گردد. نیازی به چاپ و صحافی گزارش کارآموزی نیست و تحویل آن بر روی CD کفایت می کند.

برای تحویل نهایی پروژه نیز دانشجویان طبق زمان بندی اعلام شده در همین سایت روزهای شنبه (۲۹ آذر) و دوشنبه (۱ دی) مراجعه نمایند.

تاریخ های اعلام شده آخرین مهلت ارائه کارآموزی و پروژه ترم تابستان است و به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد.

برنامه ترمی و خلاصه چارت دانشجویان کارشناسی پیوسته مختص ورودی های ۹۳

دانشجویان عزیز کارشناسی پیوسته کامپیوتر ورودی ۹۳ (دانشجویان جدیدالورود) می توانند برنامه ترمی و خلاصه چارت دوره «مهندسی کامپیوتر- گرایش نرم افزار» را از لینک زیر دانلود نمایند: چارت ۹۳

***- عدم تشکیل کلاس فوق العاده سیستم عامل روز پنجشنبه استاد نیک روان-***

به اطلاع دانشجویان مربوطه عزیز میرساند، با عرض پوزش بدلیل رخداد مشکل غیرمترقبه کلاس فوق العاده سیستم عامل روز پنجشنبه مورخ ۹۳/۰۹/۲۷ استاد نیک روان تشکیل نخواهد شد و بجای آن این کلاس در روز یکشنبه ۷ دیماه ساعت ۱۶ الی ۱۸:۳۰ ( بعد از کلاس درس ساعت ۱۳:۵۰ الی ۱۶) تشکیل خواهد شد. مجددا تاکید میگردد کلاس عادی درس روز یکشنبه ۷ دیماه از ساعت ۱۳:۵۰ الی ۱۶ تشکیل خواهد شد.

زمان تحویل پروژه و کارآموزی ترم تابستان استاد غفوری

زمان تحویل پروژه و کارآموزی ترم تابستان استاد غفوری روز پنج شنبه ۲۷ آذر ماه ساعت ۱۵خواهد بود. مکان تحویل در همان روز روی برد اتاق اساتید دانشکده ی فنی اطلاع رسانی خواهد شد.

جلسه تحویل پروژه%۱۰۰و کارآموزی- استاد رضا(نیمسال تابستان)

جلسه تحویل نهایی گزارش پروژه و کارآموزی نیمسال تابستان ۹۳ روز چهارشنبه ۲۶ آذر ساعت ۱۰:۳۰ در دانشکده فنی و مهندسی برگزار می شود ، متن پایان نامه و کد برنامه باید بر روی CD تحویل داده شود (حضور دانشجویان در این جلسه و ارائه پروژه الزامی است و این جلسه تمدید نمی شود)

تغییر شماره کلاس امتحان آزمایشگاه معماری کامپیوتر – استاد عطایی

یادآوری:
قابل توجه دانشجویان کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر که درس آزمایشگاه معماری کامپیوتر را در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ با استاد عطایی داشته اند و نمره آنها گزارش نشده باقی مانده است:

امتحان این درس با استاد فقیه میرزایی در روز چهارشنبه مورخ ۲۶ آذر ۱۳۹۳ راس ساعت ۱۳:۳۰ برگزار خواهد شد.

مهم: محل برگزاری امتحان از آتلیه شماره ۶ به کلاس شماره ۲۲۰۸ واقع در دانشکده علوم انسانی تغییر کرده است.

جلسه تحویل پروژه و کارآموزی ترم تابستان۹۳ – استاد نجفی زاده

جلسه تحویل نهایی پروژه و کارآموزی برای آندسته از دانشجویانی که در نیمسال تابستانی ۹۳ این دروس را با استاد نجفی زاده اخذ نموده اند، روز دوشنبه ۱ دیماه ۹۳ از ساعت ۹ الی ۱۲ در محل دانشکده فنی و مهندسی برگزار خواهد شد. (شماره  کلاس متعاقباً در همانروز از طریق برد اتاق اساتید اطلاع رسانی خواهد شد.)
ضمنا دانشجویان قبل از مراجعه برای تحویل پروژه و کارآموزی، مستند نهایی (فایل PDF و Word) را بهمراه سورس کد مربوطه بصورت زیپ شده به آدرس ایمیل gruhcomputer@gmail.com ارسال نمایند.

تحویل پروژه و کاراموزی ترم تابستان استاد جامعی

جلسه تحویل نهایی کارآموزی و پروژه، روز یکشنبه ۲۳ آذر ساعت ۱۵ در کلاس ۶۱۰۹  برگزار خواهد شد. دانشجویان درس کارآموزی علاوه بر تحویل گزارش نهایی باید فرم های تایید شده و گواهی اتمام دوره را نیز تحویل دهند. در مورد پروژه های تحقیقاتی، تحویل فایل مراجع استفاده شده علاوه بر فایل word و PDF گزارش نهایی الزامی است. در مورد پروژه های عملیاتی، تحویل سورس برنامه و اجرای آن بر روی لپ تاپ الزامی است.

تحویل پروژه و کاراموزی ترم تابستان استاد حسینی

باطلاع دانشجویان محترمی که ترم تابستان ۹۲-۹۳ پروژه و کاراموزی با استاد حسینی اخذ نموده اند می رساند که تاریخ تحویل پروژه و کاراموزی ۲۳ آذرماه ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۰ در دانشکده فنی و مهندسی می باشد.
دانشجویان پروژه لازمست فایل word و pdf گزارش پایان نامه علاوه بر آن نسخه اجرایی برنامه و مستندات(درصورت عملیاتی بودن) یا پاورپوینت و فایلهای منابع (درصورت تحقیقاتی بودن) را روی لپ تاپ بهمراه داشته و روی CD تحویل دهند. همچنین پرینت گزارش پایان نامه را نیز بهراه داشته باشند. حضور دانشجویان پروژه در این جلسه الزامی است و درصورت عدم حضور نمره ناتمام ارسال خواهد شد.
دانشجویان کارآموزی لازمست گزارش کاراموزی و نامه تایید شده تکمیل کاراموزی و فرمها را از طریق ایمیل ارسال نمایند.

جلسه تحویل پروژه و کارآموزی ترم تابستان استاد ولی زاده

جلسه تحویل پروژه و کارآموزی ترم تابستان استاد ولی زاده روز یکشنبه  ۲۳  آذر ساعت ۱۲:۴۰ الی ۱۳:۴۰ در کلاس ۶۲۰۷ دانشکده فنی و مهندسی برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است که دانشجویان باید جهت ارائه کار خود لپ تاپ به همراه داشته باشند و پس از ارائه، نسخه قابل اجرای پروژه و مستندات پروژه و کارآموزی (گزارش پروژه و کارآموزی) را در قالب فایلهای word و pdf بر روی cd تحویل استاد دهند. دانشجویان عزیز توجه داشته باشند که زمان اعلام شده قابل تمدید نیست و دانشجویانی که کار خود را تحویل ندهند نمره آنها ناتمام رد خواهد شد.

تحویل گزارش پیشرفت پروژه پایان نامه %۲۵-استاد رضا(نیمسال اول ۹۳-۹۴)

تحویل گزارش پیشرفت پروژه استاد رضا روز چهارشنبه ۱۸ آذر ساعت ۱۴ در دانشکده فنی و مهندسی برگزار می گردد.(حضور کلیه دانشجویان در این جلسه الزامی است)

تحویل گزارش کارآموزی نیمسال تابستان- استاد رضا

تحویل گزارش کارآموزی نیمسال تابستان روز سه شنبه ۱۸ آذر ساعت ۱۰:۱۵ در دانشکده فنی و مهندسی(گروه کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر) است.تحویل فایل word و pdf گزارش کارآموزی بررویCD و نامه پایان کارآموزی از طرف محل کارآموزی الزامی است.

تحویل پروژه پایان نامه %۷۵(نیمسال تابستان)- استاد رضا

تحویل پروژه  نیمسال تابستان روز چهارشنبه ۱۹ آذر ساعت ۱۰:۱۵ در دانشکده فنی و مهندسی برگزار می گردد. حضور کلیه دانشجویان الزامی است و عدم حضور دانشجویان به منزله ناتمام بودن پروژه است.

قابل توجه دانشجویان درس مبانی اینترنت خانم مهندس دیهیم

امتحان پایانترم درس مبانی اینترنت برای کلاس دوشنبه در تاریخ اول دی ماه و برای کلاس چهارشنبه در تاریخ سوم دی ماه، ساعت ۱۴:۰۰ در ساختمان آزمایشگاه-سایت ۸ برگزار میشود.