جلسه تحویل پیشرفت پروژه%۲۵-استاد رضا

دانشجویانی که در نیمسال دوم ۹۴-۹۳ درس پروژه را اخذ نموده اند روز سه شنبه ۲۵ فروردین ساعت ۱۰:۳۰ برای ارائه گزارش پیشرفت پروژه کلاس ۶۱۰۹ حضور  داشته باشند( عدم حضور دانشجو به معنی کسر نمره این مرحله است)

تحویل پروژه -استاد رضا-(نیمسال اول ۹۴-۹۳) -%۱۰۰

جلسه تحویل پروژه نهایی روز دوشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۰ برگزار می گردد(کلاس ۶۱۰۹) ، دانشجویان باید ارائه شفاهی به همراه اسلاید داشته باشند و یک نسخه از پایان نامه با قالب تعیین شده همراه با منابع و کد های پیاده سازی شده را بر روی CD تحویل دهند. (عدم حضور دانشجو به معنی درج نمره نا تمام برای ایشان است)

پیش ثبت نام ترم تابستان – مختص دانشجویان کارشناسی پیوسته کامپیوتر (مهندسی کامپیوتر)

دانشجویان محترم کارشناسی پیوسته کامپیوتر (مهندسی کامپیوتر) جهت انجام پیش ثبت نام ترم تابستان حداکثر تا روز دوشنبه ۲۴ / ۱ / ۹۴  به گروه کارشناسی (خانم کربلایی) مراجعه نمایند و لیستهای آماده شده برای دروس مورد نظر را پر نمایند. بدیهی است که فقط دروسی ارائه خواهند شد که به ظرفیت برسند. همچنین، دروس کارآموزی، پروژه، عمومی و برخی از دروس پایه حتما ارائه خواهند شد و به همین دلیل در لیست های تدارک دیده شده، این دروس لحاظ نشده اند.

کلاس جبرانی هوش مصنوعی (عملی )استاد امیری حصاری

کلاس جبرانی هوش مصنوعی  استاد امیری حصاری (نیمسال اول ۹۳-۹۴) در تاریخ های  زیر برگزار می شود

۹۴/۱/۲۰، ۹۴/۱/۲۷، ۹۴/۲/۳، ۹۴/۲/۱۰  و ۹۴/۲/۱۷  روز های پنج شنبه هر هفته سه جلسه( حضور دانشچویان الزامی است)

تحویل گزارش کارآموزی- استاد رضا

دانشجویان زیر به عنوان آخرین فرصت جهت تحویل گزارش کار آموزی در تاریخ ۲۰ اسفند ۹۳ ساعت ۱۰:۳۰ به گروه کامپیوتر مراجعه فرمایند.

کاردانی

 • مهدی عسگری
 •  سیامک نادری

کارشناسی ناپیوسته

 • مهدی ضیایی خاتونی
 • محمد قاسمی

دانشجویان نامبرده زیر در خصوص روشن شدن وضعیت کارآموزی یا پروژه خود حداکثر تا روز دوشنبه ۱۸ / ۱۲ / ۹۳ با آدرس ایمیل s.v.sadatpour@ieee.org مکاتبه کنند و یا اینکه حضوراً به استاد سادات پور مراجعه نمایند، در غیر این صورت نمره آنها ناتمام خواهد شد.

 1. حسین تهمتنی هراتی (کاردانی)
 2. حامد فلاحپور (کاردانی)
 3. خاطره صفری هویدا (کارشناسی)
 4. پریچهر خوش ضمیر (کارشناسی)

 

قابل توجه دانشجویان پروژه و کارآموزی نیمسال اول استاد ولی زاده

دانشجویان نامبرده زیر در خصوص روشن شدن وضعیت پروژه و یا کارآموزی خود حداکثر تا روز دوشنبه ۱۸ / ۱۲ / ۹۳ با آدرس ایمیل valizadeh82@yahoo.com مکاتبه کنند و یا اینکه حضوراً به استاد ولی زاده مراجعه نمایند، در غیر این صورت نمره آنها ناتمام خواهد شد.

 1. کسری سروی (کارشناسی ناپیوسته)
 2. سینا اللهیاری (کاردانی)
 3. شاهین تیموریان (کاردانی)
 4. حسین مقدم فرد (کاردانی)

جلسه توجیهی پروژه نیمسال دوم (ترم بهمن) استاد سلیمانی

جلسه توجیهی پروژه نیمسال دوم ۹۴-۹۳ (ترم بهمن) استاد سلیمانی روز دوشنبه ۱۱ / ۱۲ / ۹۳ ساعت ۱۳:۱۵ الی ۱۳:۴۵ در سایت شماره ۱۰ ساختمان آزمایشگاهها برگزار خواهد شد. حضور کلیه دانشجویان مربوطه در این جلسه الزامی است.

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی نیمسال دوم (ترم بهمن) استاد ولی زاده

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی نیمسال دوم ۹۴-۹۳ (ترم بهمن) استاد ولی زاده روز دوشنبه ۱۱ / ۱۲ / ۹۳ ساعت ۱۳ الی ۱۳:۴۰ در کلاس ۶۲۰۸ دانشکده فنی و مهندسی برگزار خواهد شد. حضور کلیه دانشجویان مربوطه در این جلسه الزامی است.

جلسه تحویل پروژه و کارآموزی نیمسال اول (ترم مهر) استاد ولی زاده

آندسته از دانشجویان عزیزی که با استاد ولی زاده در نیمسال اول ۹۴-۹۳ (ترم مهر) درس پروژه و یا کارآموزی اخذ نموده اند، جهت تحویل آن روز چهارشنبه ۱۳ / ۱۲ / ۹۳ ساعت ۱۰ الی ۱۲ به گروه کارشناسی پیوسته کامپیوتر مراجعه نمایند. لازم به ذکر است که پس از تحویل کار به استاد، ارائه نسخه قابل اجرای پروژه به همراه گزارش پروژه (پایان نامه) و گزارش کارآموزی بر روی CD الزامی است.

قابل توجه دانشجویان پرو‍زه و کاراموزی نیمسال اول استاد ربیعی فر

دانشجویان زیر روز یکشنیه ۱۰ اسفند برای ارائه پروزه و کاراموزی خود به اینجانب مراجعه نمایند در غیر اینصورت نمره ایشان ناتمام اعلام خواهد گردید

۱٫ پیمان پارسا
۲٫ نوید نجفی
۳٫ ابتین چگینی
۴٫ مهیار نعیمی
۵٫ سهیل پناهنده

یادآوری: کارآموزی نیمسال اول – استاد فقیه میرزایی

یادآوری می شود که آخرین فرصت ارائه گزارش و فرم های تایید شده درس کارآموزی روز چهارشنبه همین هفته (۶ اسفند)  می باشد. جهت تحویل از ساعت ۸ الی ۱۵:۳۰ به کلاس شماره ۶۳۰۱ مراجعه نمایید.

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی ترم بهمن ۹۳- استاد حسینی

به اطلاع دانشجویان محترمی که ترم بهمن ۹۳ پروژه و کارآموزی با استاد حسینی اخذ نموده اند می رساند، جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی روز چهارشنبه ۶ اسفند ۹:۳۰-۱۰:۳۰ در دانشکده فنی و مهندسی برگزار می گردد.
حضور دانشجویان در این جلسه الزامی است.

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی استاد خوشنویس

این جلسه برای دانشجویانی که در نیمسال دوم ۹۴-۹۳ دروس پروژه و کارآموزی را اخذ کرده اند در روز سه شنبه ۵ اسفند ماه ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۳ در کلاس ۶۱۰۶ برگزار می شود. حضور دانشجویان در این جلسه الزامی است.

جلسه تحویل گزارش کارآموزی نیمسال اول- استاد رضا

جلسه تحویل گزارش کارآموزی دانشجویانی که در نیمسال اول درس کارآموزی را با استاد رضا اخذ نموده اند روز سه شنبه ۵ اسفند ساعت ۱۴ در دانشکده فنی برگزار خواهد شد.(ارائه گزارش کار آموزی به همراه نامه تایید محل کارآموزی ضروری است)

جلسه تحویل گزارش پیشرفت پروژه- استاد رضا(۱-۹۴-۹۳)

دانشجویانی که در نیمسال اول درس پروژه را اخذ نموده اند، جهت ارائه گزارش پیشرفت پروژه روز سه شنبه ۵ اسفند ساعت ۱۰:۳۰ به دانشکده فنی مراجعه نمایند(حضور کلیه دانشجویان در این جلسه الزامی است)

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی – نیمسال دوم ۹۴-۹۳ – استاد نجفی زاده

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی استاد نجفی زاده روز سه شنبه ۵ اسفندماه ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۵:۳۰ برگزار خواهد شد. جهت اطلاع از محل جلسه در همان روز به اتاق اساتید دانشکده فنی و مهندسی مراجعه نمایید. با توجه به عدم تکرار مطالب این جلسه به صورت حضوری برای تک تک دانشجویان، توصیه می شود حتما در این جلسه حضور یابند.

لازم به ذکر است استانداردهای تایپ منطبق بر template ارائه شده در سایت با آدرس زیر باشد. قبل از شرکت در جلسه فایل ها را از لینک زیر دانلود نمایید:
مستندات استاندارد پروژه و کارآموزی – کلیه مقاطع (کاردانی و کارشناسی)
نیازی به چاپ و گالینگور کردن مستندات کارآموزی و پروژه نیست و مستندات پایان نامه و کارآموزی تنها به صورت Ebook شامل فایل pdf و word (الزاما هر دو فایل) خواهد بود.
در پروژه های تحقیقاتی باید منابع تحقیق در CD اضافه شود و در پروژه های پیاده سازی باید Source code برنامه در CD اضافه شود.
در ضمن در پروژه های پیاده سازی، دانشجو باید کار خود را ارائه کند.
پس از جلسه توجیهی، موضوع کارآموزی / پروژه پایانی به آدرس ایمیل gruhcomputer@gmail.com ارسال گردد و در قسمت موضوع ایمیل، نام دانشجو و عنوان پروژه/کارآموزی ارسال شود.

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی ترم بهمن ۹۳- استاد حسینی

به اطلاع دانشجویان محترمی که ترم بهمن ۹۳ پروژه و کارآموزی با استاد حسینی اخذ نموده اند می رساند، جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی روز چهارشنبه ۶ اسفند ۹:۳۰-۱۰:۳۰ در دانشکده فنی و مهندسی برگزار می گردد.
حضور دانشجویان در این جلسه الزامی است.

آخرین مهلت تحویل گزارش نهایی پروژه و کارآموزی استاد سادات پور ترم اول ۹۳-۹۴

به اطلاع میرساند:
۱- آن دسته از دانشجویانی که تاکنون پروژه ترم اول خود را تحویل نداده اند حداکثر تا ۹۳/۱۲/۰۴ ایمیل گردد.
۲- آن دسته از دانشجویانی که گزارش اولیه خود را تحویل داده و جهت بررسی و اصلاح پروژ مرجوع شده است مجددا باید گزارش نهایی خود را تا ۹۳/۱۲/۰۴  ایمیل نمایند.
۲- آن دسته از دانشجویانی که تاکنون گزارش کارآموزی ترم اول خود را تحویل نداده اند حداکثر تا ۹۳/۱۲/۰۴ ایمیل گردد.

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی استاد حقی کاشانی- نیمسال دوم

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی استاد حقی کاشانی روز چهارشنبه ۶ اسفند ماه ساعت ۱۵ برگزر میشود. به لینکهای اشاره شده در ذیل توجه نمایید.

نکات مرتبط با پروژه و یا کارآموزی

فرمت تهیه مستند پروژه یا کارآموزی

فرم اخذ پروژه

دانشجویان میتوانند با آدرس mh.kashani@gmail.com با استاد حقی کاشانی در ارتباط باشند.

قابل توجه دانشجویان مهندسی تکنولوژی نرم افزار که واحد طراحی وب را اخذ نموده اند

واحد مهندسی اینترنت پیش نیاز واحد طراحی وب می باشد، در صورتی که دانشجویان واحد طراحی وب بدون در نظر گرفتن پیش نیاز اخذ نموده اند، روز سه شنبه یا چهارشنبه ۲۸ و ۲۹ بهمن به عنوان آخرین فرصت برای حذف درس به گروه مراجعه نمایند. در غیر اینصورت واحد درسی ایشان توسط آموزش در طول ترم حذف خواهد شد.

زمان ارائه نهایی پروژه نیمسال اول – استاد زارعی

جلسه تحویل نهایی درس پروژه نیمسال اول ۹۴-۹۳ استاد زارعی روز دوشنبه ۴ اسفند ماه ساعت ۱۳:۱۵ در سایت ۳ ساختمان آزمایشگاه برگزار خواهد شد. دانشجویان گزارش مکتوب پروژه و سی دی مستندات را همراه داشته باشند.

آخرین مهلت تحویل پروژه و کاراموزی ترم مهر۹۳- استاد حسینی

باطلاع آندسته از دانشجویانی که ترم مهر ۹۳ پروژه و کاراموزی با استاد حسینی اخذ نموده اند و هنوز آن را تحویل ننموده اند می رساند، آخرین مهلت تحویل پروژه و کاراموزی (می تواند از طریق ایمیل ارسال شود) سه شنبه ۹۳/۱۱/۲۸ ساعت ۱۰:۳۰ دانشکده فنی می باشد. شایان ذکر است در صورت عدم ارسال گزارش، نمره ناتمام ارسال خواهد شد.