***- قابل توجه دانشجویانی که در ترم دوم ۹۶-۹۵ درس طراحی الگوریتم با استاد نیک روان اخذ می نمایند-***

به اطلاع میرساند حضور دانشجو فقط در همان کلاسی که در انتخاب واحد اخذ شده است امکان پذیر میباشد و بهیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی امکان حضور دانشجوی کلاس ۱۸:۳۰-۱۶:۱۵ روز چهارشنبه در کلاس ۱۶:۰۵-۱۳:۵۰ روز چهارشنبه و یا برعکس وجود ندارد.

بااحترام- نیک روان

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای ***- قابل توجه دانشجویانی که در ترم دوم ۹۶-۹۵ درس طراحی الگوریتم با استاد نیک روان اخذ می نمایند-*** بسته هستند

نسخه جدید چارت کارشناسی پیوسته کامپیوتر برای ورودی های ۹۳ و بعد از آن

دانشجویان عزیز کارشناسی پیوسته کامپیوتر ورودی های ۹۳ و بعد از آن توجه نمایند که آخرین نسخه چارت در همین وب سایت بارگذاری گردید و از منوی چارت دروس قابل دسترسی می باشد. خواهشمند است برای انتخاب واحد ترم بهمن ۹۶-۹۵ حتماً از نسخه جدید چارت استفاده نمایید. همچنین، در ارتباط با رعایت پیش نیازی و همنیازی توجه کافی داشته باشید و دقت نمایید که نام دروسی که انتخاب می کنید کوچکترین تفاوتی (حتی یک واو) با چارت نداشته باشد.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای نسخه جدید چارت کارشناسی پیوسته کامپیوتر برای ورودی های ۹۳ و بعد از آن بسته هستند

جلسه تحویل پروژه و کارآموزی نیمسال اول ۹۶-۹۵ استاد نجفی زاده

جلسه تحویل نهایی پروژه و کارآموزی دانشجویانی که در نیمسال اول ۹۶-۹۵ این دروس را با استاد نجفی زاده اخذ نموده اند، روز یکشنبه ۱۰ بهمن ۹۵  ساعت ۱۶:۰۰الی ۱۷:۰۰در محل دانشکده فنی و مهندسی برگزار خواهد شد. (شماره کلاس متعاقباً در همانروز بر روی برد اتاق اساتید دانشکده فنی و مهندسی اطلاع رسانی خواهد شد.)
ساعت اعلام شده، به هر دلیلی ممکن است تا روز قبل از تشکیل جلسه تغییر نماید، بنابراین دانشجویان تا این روز با مراجعه به همین سایت از عدم تغییر ساعت فوق مطمئن شوند.
ضمنا دانشجویان قبل از مراجعه برای تحویل پروژه و کارآموزی، لازم است تا مستند نهایی (فایل PDF و Word) را بهمراه سورس کد مربوطه / مقاله تحقیقاتی استخراج شده / نسخه الکترونیکی منابع تحقیقاتی بصورت زیپ شده حداکثر تا تاریخ ۹ بهمن به آدرس ایمیل najafi.univ@gmail.com ارسال نمایند.

مجدداً لازم به یادآوری است استانداردهای تایپ منطبق بر template ارائه شده در سایت با آدرس زیر باشد:
مستندات استاندارد پروژه و کارآموزی – کلیه مقاطع (کاردانی و کارشناسی)
مستند کارآموزی حداقل ۵۰ صفحه و مستند پروژه حداقل ۶۰ صفحه (بدون درنظر گرفتن سورس کد برنامه) الزامی است.
نیازی به چاپ و صحافی مستندات کارآموزی و پروژه نیست و مستندات پایان نامه و کارآموزی تنها به صورت Ebook شامل فایل pdf و word (الزاما هر دو فایل) خواهد بود.
در پروژه های تحقیقاتی باید منابع تحقیق در CD اضافه شود و در پروژه های پیاده سازی باید Source code برنامه در CD اضافه شود.

بدیهی است برای تحویل پروژه/کارآموزی همراه داشتن موارد فوق جهت ارائه به همراه لپ تاپ ضروری است.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای جلسه تحویل پروژه و کارآموزی نیمسال اول ۹۶-۹۵ استاد نجفی زاده بسته هستند

***- تاریخ تحویل گزارش نهایی پروژه و کارآموزی ترم مهر ۹۶-۹۵ استاد نیک روان-***

به اطلاع میرساند تاریخ تحویل گزارش نهایی پروژه و کارآموزی ترم مهر ۹۵ استاد نیک روان روز یک شنبه ۱۰ بهمن ماه ساعت ۱۵:۳۰ می باشد. جهت اطلاع از محل تحویل به اتاق اساتید دانشکده فنی مراجعه فرمایید. توجه به نکات ذیل الزامی است:

۱- در صورت عدم تحویل گزارش نهایی در زمان فوق، نمره ناتمام منظور خواهد شد.

۲- دانشجویانی که موضوع پروژه آنها تحقیقاتی بوده، باید فایل های اصلی (ترجمه نشده)، ترجمه آنها، فایل جمع بندی نهایی که فهرست بندی و صفحه بندی (حدودا ۱۰۰ صفحه) شده است را روی CD بهمراه داشته باشند. همچنین آمادگی پاسخگویی به سئوالات مربوطه را داشته باشند.

۳- دانشجویانی که موضوع پروژه آنها اجرایی (برنامه نویسی) بوده، باید فایل Source برنامه، دیتابیس، مستندات مهندسی نرم افزار را روی CD بهمراه داشته باشند. همچنین بهمراه داشتن لپ تاپ جهت اجرا شدن پروژه الزامی است و آمادگی پاسخگویی به سئوالات مربوطه را داشته باشند.

۴- دانشجویان کارآموزی، بهمراه داشتن فایل گزارش نهایی بصورت word و pdf روی CD (احتیاجی به پرینت نیست)، و کل فرمهای دریافتی از انتشارات بصورت تکمیل شده و امضا شده توسط سرپرست کارآموزی و مهر شده توسط محل کارآموزی، نامه گواهی اتمام دوره کارآموزی از محل کارآموزی الزامی است.

۵- دانشجویانی که قبلا گزارش نهایی کارآموزی خود را تحویل داده اند ولی نواقصی از قبیل نامه پایان دوره کارآموزی، فرم ها و … داشته اند، حتما تا تاریخ مذکور نواقص را رفع نمایند در غیر اینصورت برای آنان نیز نمره ناتمام منظور خواهد شد.

*** توجه بسیار مهم: زمان فوق غیرقابل تمدید است.

با احترام- نیک روان

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای ***- تاریخ تحویل گزارش نهایی پروژه و کارآموزی ترم مهر ۹۶-۹۵ استاد نیک روان-*** بسته هستند

***اطلاعیه بسیار مهم — تغییرات چارت گروه کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر

دانشجویان گرامی گروه کارشناسی ناپیوسته توجه نمایند:

*** برای کلیه دانشجویان ورودی های ۹۵ و بعد از آن (دارای هر مدرک کاردانی، ازجمله کاردانی ناپیوسته کامپیوتر) درس جبرانی مدارمنطقی اجباری بوده و پیش نیاز درس معماری کامپیوتر می‌باشد (کلیه دانشجویان موظف به گذراندن این درس هستند).

*** چارت دانشجویان ورودی ۹۴ و قبل از آن تغییری نکرده است.

لازم است در انتخاب واحد این نکات را مد نظر داشته باشید.

چارت جدید روی سایت دانشگاه (دانشکده فنی مهندسی،‌گروه کامپیوتر)‌در دسترس می‌باشد (چارت ورودیهای ۹۴ و قبل از آنچارت ورودیهای ۹۵ و بعد از آن).

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای ***اطلاعیه بسیار مهم — تغییرات چارت گروه کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر بسته هستند

تاریخ تشکیل جلسه آخر کلاسهای استاد نیک روان

به اطلاع دانشجویان عزیز میرساند جلسه آخر درس نظریه زبانها و ماشینهای استاد نیک روان روز شنبه ۱۱ دی ماه ساعت ۱۱:۲۰ الی ۱۲:۵۰ و جلسه آخر درس سیستم عامل  استاد نیک روان روز شنبه ۱۱ دی ماه از ساعت ۱۳:۵۰ میباشد.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای تاریخ تشکیل جلسه آخر کلاسهای استاد نیک روان بسته هستند

سوالات میان ترم هوش مصنوعی استاد صبری

با احترام
سوالات میان ترم هوش مصنوعی(هر دو مشخصه) به پیوست ارسال می گردد.
quiz1

quiz2

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای سوالات میان ترم هوش مصنوعی استاد صبری بسته هستند

کارآموزی و پروژه تابستان استاد جامعی

دانشجویان ذیل جهت تعیین وضعیت پروژه و کاراموزی خود در اسرع وقت به آدرس jamei_university@yahoo.com ایمیل بزنند. در غیر اینصورت نمره آنها نا تمام اعلام خواهد شد.

محمد صمد نژاد

ملورین فیروزبخت

 

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای کارآموزی و پروژه تابستان استاد جامعی بسته هستند

نمونه سوال درس مهندسی نرم افزار ۲ استاد خوشنویس

با توجه به درخواست تعدادی از دانشجویان برای دریافت نمونه سوال درس مهندسی نرم افزار ۲، فایل نمونه سوال در زیر قابل دریافت است.
se2-sampleexam

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای نمونه سوال درس مهندسی نرم افزار ۲ استاد خوشنویس بسته هستند

زمان تحویل گزارش نهایی درس پروژه و کارآموزی نیمسال تابستان-استاد سادات پور

دانشجویان درس پروژه و کارآموزی جهت تحویل نهایی گزارش خود روز دوشنبه ۲۹ آذر یا دوشنبه ۶ دی ساعت ۱۳٫۳۰ به سایت ۱۳ ساختمان آزمایشگاه ها مراجعه نمایند. دانشجویان درس کارآموزی علاوه بر تحویل CD گزارش نهایی باید فرم های تایید شده و گواهی اتمام دوره را نیز تحویل دهند. دانشجویان باید مستندات کارآموزی و پروژه های تحقیقاتی را باید از روی لپ تاب ارایه دهند. در خصوص پروژه های عملیاتی، تحویل سورس برنامه و اجرای آن بر روی لپ تاپ الزامی است.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای زمان تحویل گزارش نهایی درس پروژه و کارآموزی نیمسال تابستان-استاد سادات پور بسته هستند

در خصوص پروژه و کارآموزی ترم تابستان استاد ولی زاده

دانشجویان عزیز توجه نمایند که تا آخر آذر ماه نمرات پروژه و کارآموزی ترم تابستان وارد پورتال خواهد شد و دانشجویانی که کار خود را تحویل نداده اند نمره ناتمام دریافت خواهند نمود. به همین دلیل دانشجویان نامبرده زیر جهت مشخص شدن وضعیت پروژه و کارآموزی خود در اسرع وقت با آدرس ایمیل valizadeh82@yahoo.com مکاتبه کنند و یا اینکه حداکثر در روز یکشنبه ۲۸ آذر مراجعه حضوری نمایند.

 1. حسن شهریاری
 2. مرتضی سروستانی
 3. افسانه خدادادی
 4. محیا طالبی
 5. الهام منادی
ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای در خصوص پروژه و کارآموزی ترم تابستان استاد ولی زاده بسته هستند

زمان تحویل گزارش نهایی درس پروژه و کارآموزی نیمسال تابستان-استاد جامعی

دانشجویان درس پروژه و کارآموزی جهت تحویل نهایی گزارش خود روز دوشنبه ۲۹ آذر یا چهارشنبه ۱ دی ساعت ۱۷٫۳۰ به کلاس شماره ۷۱۰۸ ساختمان ولایت مراجعه نمایند. دانشجویان درس کارآموزی علاوه بر تحویل پرینت گزارش نهایی باید فرم های تایید شده و گواهی اتمام دوره را نیز تحویل دهند. در خصوص پروژه های عملیاتی، تحویل سورس برنامه و اجرای آن بر روی لپ تاپ الزامی است. با توجه به لزوم اعلام نمرات در هفته اول دیماه، زمان تحویل پروژه و کارآموزی تمدید نخواهد شد.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای زمان تحویل گزارش نهایی درس پروژه و کارآموزی نیمسال تابستان-استاد جامعی بسته هستند

کاراموزی ترم تابستان استاد ربیعی فر

دانشجویان زیر روز چهارشنبه ۲۴ اذر فرصت دارند کاراموزی خود را به ایشان تحویل نمایند در غیر اینصورت نمره انان ناتمام اعلام خواهد گردید

۱- ارش ترابی
۲- مهسا غفار

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای کاراموزی ترم تابستان استاد ربیعی فر بسته هستند

آخرین مهلت تحویل پروژه و کاراموزی نیمسال تابستان ۹۵-۹۴ استاد حسینی

به اطلاع دانشجویان محترمی که درس پروژه و کاراموزی را در نیمسال تابستان سال تحصیلی ۹۵-۹۴ با استاد حسینی اخذ نموده اند می رساند، آخرین تاریخ تحویل پروژه و کاراموزی روز سه شنبه ۹۵/۹/۲۳ ساعت ۱۱ صبح در طبقه اول دانشکده فنی- مهندسی (گروه کارشناسی ارشد کامپیوتر)می باشد. کلیه دانشجویان لازمست
۱)پرینت گزارش پایان نامه را بهمراه داشته باشند، علاوه برآن
۲)درصورت عملیاتی بودن برنامه اجرایی روی لپ تاپ و ۲) درصورت تحقیقاتی بودن علاوه بر پرینت گزارش پایان نامه فایل power point ارایه را روی لپ تاپ بهمراه داشته باشند.
۳) همچنین فایل word و pdf پایان نامه و کد سورس یا مقاله های مرجع را نیز در یک CD تحویل دهند و
۴) از طریق ایمیل قبل از روز اریه حضوری، ارسال نمایند.
دانشجویان کاراموزی لارمست ۱)پرینت گزارش کاراموزی مطابق فرمت استاندارد، ۲) نامه تایید شده پایان کاراموزی مهرو امضاشده توسط شرکت محل کاراموزی و ۳)فرمهای تکمیل شده که به تایید و امضای سرپرست کاراموزی رسیده است و مهرشده است را حضوری در همانروز تحویل دهند.
حضور کلیه دانشجویان پروژه و کاراموزی در این جلسه اجباری بوده و درصورت عدم حضور نمره ناتمام ارسال خواهد شد.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای آخرین مهلت تحویل پروژه و کاراموزی نیمسال تابستان ۹۵-۹۴ استاد حسینی بسته هستند

اطلاع رسانی

لطفاً دانشجویان زیر هرچه سریعتر برای پیگیری نمره پروژه یا کارآموزی از طریق ایمیل sabri.euni@gmail.com با استاد صبری در تماس باشند.
۱- سروستانی مرتضی
۲-سلمان زاده شادی
۳- شاهی امید
۴- کمالی شیرزی عرفانه
۵- اکبریان راضیه
۶- زهرا احمدی
۷- کشی زاده ملیحه

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای اطلاع رسانی بسته هستند

تحویل پروژه و کارآموزی تابستان ۹۵ استاد صبری

به استحضار می رساند جلسه تحویل پروژه و کارآموزی تابستان ۹۴-۹۵ استاد صبری در تاریخ زیر برگزار خواهد شد.
پنجشنبه مورخ ۲۵/۰۹/۹۵ ساعت ۱۲
لازم به ذکر است برای تحویل پروژه فایل پاورپوینت و برای کاراموزی گزارش کارآموزی باید قبل از تاریخ فوق به آدرس ایمیل Sabri.euni@gmail.com ارسال گردد.
نیازی به پرینت مستندات نمی باشد و فقط تحویل سی دی کفایت می کند.
برای پروژه های تحقیقاتی ارایه در قالب فایل پاورپینت ( حدود ۲۰ دقیقه) و پروژه های پیاده سازی اجرای برنامه و مرور کد و کارآموزی توضیح مستندات الزامی است.
بدیهی است عدم حضور حداقل در جلسله منجر به ثبت نمره ناتمام خواهد شد.

با تشکر

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای تحویل پروژه و کارآموزی تابستان ۹۵ استاد صبری بسته هستند

جلسه تحویل پروژه و کارآموزی ترم تابستان – استاد فقیه میرزایی

این جلسه روز چهارشنبه مورخ ۲۴ آذر راس ساعت ۱۲:۳۰ در کلاس شماره ۶۱۰۷ برگزار می گردد.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای جلسه تحویل پروژه و کارآموزی ترم تابستان – استاد فقیه میرزایی بسته هستند

***- قسمت ششم جزوه سیستم عامل استاد نیک روان- ***

sec_6 قسمت ششم جزوه سیستم عامل

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای ***- قسمت ششم جزوه سیستم عامل استاد نیک روان- *** بسته هستند

قابل توجه دانشجویان پروژه و کارآموزی ترم تابستان ۹۴-۹۵ استاد موسوی طیبی

جلسه تحویل نهایی پروژه و کارآموزی دانشجویانی که در نیم سال تابستان ۹۵-۹۴ این دروس را با استاد موسوی طیبی اخذ نموده اند, روز سه شنبه ۲۳ آذر ۹۵ ساعت ۱۳-۱۴ در دانشکده فنی و مهندسی خواهد بود. شماره کلاس متعاقبا بر روی برد اتاق اساتید اعلام خواهد شد.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای قابل توجه دانشجویان پروژه و کارآموزی ترم تابستان ۹۴-۹۵ استاد موسوی طیبی بسته هستند

قابل توجه دانشجویان پروژه و کارآموزی ترم تابستان استاد غفوری

جلسه تحویل پروژه و کارآموزی ترم تابستان استاد غفوری روز پنج شنبه ۱۸ آذر ساعت ۹ الی ۱۰:۱۵ برگزار خواهد شد.  مکان برگزاری جلسه  همان روز بر روی برد اتاق اساتید دانشکده فنی اطلاع رسانی می شود.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای قابل توجه دانشجویان پروژه و کارآموزی ترم تابستان استاد غفوری بسته هستند

جلسه تحویل پروژه و کارآموزی نیمسال تابستانی ۹۵-۹۴ استاد نجفی زاده

جلسه تحویل نهایی پروژه و کارآموزی برای آندسته از دانشجویانی که در نیمسال تابستانی۹۵-۹۴ این دروس را با استاد نجفی زاده اخذ نموده اند، روز یکشنبه ۲۱ آذر ۹۵  ساعت ۱۴:۰۰الی ۱۵:۰۰در محل دانشکده فنی و مهندسی برگزار خواهد شد. (شماره کلاس متعاقباً در همانروز بر روی برد اتاق اساتید دانشکده فنی و مهندسی اطلاع رسانی خواهد شد.)
ساعت اعلام شده، به هر دلیلی ممکن است تا روز قبل از تشکیل جلسه تغییر نماید، بنابراین دانشجویان تا این روز با مراجعه به همین سایت از عدم تغییر ساعت فوق مطمئن شوند.
ضمنا دانشجویان قبل از مراجعه برای تحویل پروژه و کارآموزی، لازم است تا مستند نهایی (فایل PDF و Word) را بهمراه سورس کد مربوطه / مقاله تحقیقاتی استخراج شده / نسخه الکترونیکی منابع تحقیقاتی بصورت زیپ شده به آدرس ایمیل najafi.univ@gmail.com ارسال نمایند.

مجدداً لازم به یادآوری است استانداردهای تایپ منطبق بر template ارائه شده در سایت با آدرس زیر باشد:
مستندات استاندارد پروژه و کارآموزی – کلیه مقاطع (کاردانی و کارشناسی)
مستند کارآموزی حداقل ۵۰ صفحه و مستند پروژه حداقل ۶۰ صفحه (بدون درنظر گرفتن سورس کد برنامه) الزامی است.
نیازی به چاپ و گالینگور کردن مستندات کارآموزی و پروژه نیست و مستندات پایان نامه و کارآموزی تنها به صورت Ebook شامل فایل pdf و word (الزاما هر دو فایل) خواهد بود.
در پروژه های تحقیقاتی باید منابع تحقیق در CD اضافه شود و در پروژه های پیاده سازی باید Source code برنامه در CD اضافه شود.

بدیهی است برای تحویل پروژه/کارآموزی همراه داشتن موارد فوق جهت ارائه به همراه لپ تاپ ضروری است.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای جلسه تحویل پروژه و کارآموزی نیمسال تابستانی ۹۵-۹۴ استاد نجفی زاده بسته هستند

****زمان تحویل پروژه و کارآموزی نیمسال تابستان **** استاد حقی کاشانی

زمان تحویل پروژه و کارآموزی نیمسال تابستان استاد حقی کاشانی-یکشنبه ۲۱ آذر ماه-ساعت ۱۴:۰۰-دفتر معاونت دانشکده فنی و مهندسی

توجه به موارد ذیل الزامی میباشد:
## فرمت تحویل گزارش منطبق با لینک ذیل باید باشد.
http://compfo.com/news/?attachment_id=4299
## مستند پایان نامه به صورت Ebook شامل فایل pdf و word (الزاما هر دو) خواهد بود.
## در کارآموزی فرم ۴ و نامه اتمام کارآموزی (مهر و امضا شده) نیز باید تحویل داده شود.
## در پروژه های تحقیقاتی باید منابع تحقیق نیز ضمیمه شود و در پروژه های پیاده سازی باید Source code برنامه ضمیمه شود.
## در پروژه های پیاده سازی، دانشجو باید کار خود را ارائه کند. همچنین آوردن لپ تاپ آماده جهت ارائه پروژه های پیاده سازی الزامی است.
## در صورت عدم تحویل گزارش در زمان تعیین شده، نمرات ناتمام اعلام خواهد شد و دانشجو باید در ترم بعد درس را اخذ نماید.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای ****زمان تحویل پروژه و کارآموزی نیمسال تابستان **** استاد حقی کاشانی بسته هستند

***- زمان تحویل گزارش نهایی پروژه و کارآموزی ترم تابستان استاد نیک روان-***

به اطلاع میرساند تاریخ تحویل گزارش نهایی پروژه و کارآموزی ترم تابستان ۹۵ استاد نیک روان روز سه شنبه ۲۳ آذرماه ساعت ۱۱ می باشد. جهت اطلاع از محل تحویل به اتاق اساتید دانشکده فنی مراجعه فرمایید. توجه به نکات ذیل الزامی است:

۱- با توجه به پایان زمان قانونی اعلام نمرات ترم تابستان در صورت عدم تحویل گزارش نهایی در زمان فوق، نمره ناتمام منظور خواهد شد.

۲- دانشجویانی که موضوع پروژه آنها تحقیقاتی بوده، باید فایل های اصلی (ترجمه نشده)، ترجمه آنها، فایل جمع بندی نهایی که فهرست بندی و صفحه بندی (حدودا ۱۰۰ صفحه) شده است را روی CD بهمراه داشته باشند. همچنین آمادگی پاسخگویی به سئوالات مربوطه را داشته باشند.

۳- دانشجویانی که موضوع پروژه آنها اجرایی (برنامه نویسی) بوده، باید فایل Source برنامه، دیتابیس، مستندات مهندسی نرم افزار را روی CD بهمراه داشته باشند. همچنین بهمراه داشتن لپ تاپ جهت اجرا شدن پروژه الزامی است و آمادگی پاسخگویی به سئوالات مربوطه را داشته باشند.

۴- دانشجویان کارآموزی، بهمراه داشتن فایل گزارش نهایی بصورت word و pdf روی CD (احتیاجی به پرینت نیست)، و کل فرمهای دریافتی از انتشارات بصورت تکمیل شده و امضا شده توسط سرپرست کارآموزی و مهر شده توسط محل کارآموزی، نامه گواهی اتمام دوره کارآموزی از محل کارآموزی الزامی است.

۵- دانشجویانی که قبلا گزارش نهایی کارآموزی خود را تحویل داده اند ولی نواقصی از قبیل نامه پایان دوره کارآموزی، فرم ها و … داشته اند، حتما تا تاریخ مذکور نواقص را رفع نمایند در غیر اینصورت برای آنان نیز نمره ناتمام منظور خواهد شد.

*** توجه بسیار مهم: با توجه به پایان زمان قانونی اعلام نمرات ترم تابستان، زمان فوق غیرقابل تمدید است.

با احترام- نیک روان

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای ***- زمان تحویل گزارش نهایی پروژه و کارآموزی ترم تابستان استاد نیک روان-*** بسته هستند

تحویل پروژه و کارآموزی ترم تابستان استاد ولی زاده

جلسه تحویل پروژه و کار آموزی نیمسال تابستان استاد ولی زاده روز شنبه ۲۰ / ۹ / ۹۵  ساعت ۱۴ در محل دفتر مدیران گروه کامپیوتر واقع در طبقه اول دانشکده فنی و مهندسی برگزار خواهد شد. جهت تحویل موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 1. برای تحویل لپ تاپ داشته باشید.
 2. نسخه قابل اجرای پروژه و همچنین گزارش پروژه (پایان نامه) و گزارش کارآموزی را بر روی cd آماده نمایید. گزارشها باید به هر دو فرمت word و pdf باشند. گزارشها باید به صورت استاندارد و طبق فرمت دانشگاه آزاد آماده شده باشند.
 3. دانشجویان کارآموزی نامه اتمام کار از محل کار را به همراه داشته باشند.
 4. اگر در خصوص تحویل سوالی داشته باشید، با آدرس ایمیل valizadeh82@yahoo.com مکاتبه نمایید.
ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای تحویل پروژه و کارآموزی ترم تابستان استاد ولی زاده بسته هستند

جلسه تحویل پروژه و کاراموزی ترم تابستان استاد ربیعی فر

جلسه تحویل پروژه و کار آموزی نیمسال تابستان استاد ربیعی فر روز شنبه ۹۵/۹/۱۳ ساعت ۱۲:۳۰ در کلاس ۶۱۰۹ برگزار خواهد شد.
عدم حضور دانشجو به منزله نمره ناتمام است .

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای جلسه تحویل پروژه و کاراموزی ترم تابستان استاد ربیعی فر بسته هستند

***- قسمت پنجم جزوه سیستم عامل استاد نیک روان -***

sec_5 قسمت پنجم جزوه سیستم عامل

همراه داشتن جزوه الزامی است

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای ***- قسمت پنجم جزوه سیستم عامل استاد نیک روان -*** بسته هستند

تحویل پروژه (دانشجویان باقی مانده) استاد خوشنویس

جلسه تحویل پروژه برای باقی مانده دانشجویان که به علت ضیق وقت جلسه قبل امکان اخذ و تحویل گرفتن پروژه های آنها فراهم نشد می توانند روز یکشنبه ۱۴ آذرماه ساعت ۱۵ الی ۱۶ به دفتر گروه مراجعه نمایند.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای تحویل پروژه (دانشجویان باقی مانده) استاد خوشنویس بسته هستند

جلسه تحویل پروژه و کار آموزی نیمسال تابستان استاد رضا

جلسه تحویل پروژه و کار آموزی نیمسال تابستان استاد رضا روز یکشنبه ۹۵/۹/۷ ساعت ۱۴ برگزار خواهد شد.
عدم حضور دانشجو به منزله نمره ناتمام است .

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای جلسه تحویل پروژه و کار آموزی نیمسال تابستان استاد رضا بسته هستند

عدم تشکیل کلاس استاد محرمی روز سه شنبه ۲۵ آبان ماه

قابل توجه دانشجویان آقای دکتر محرمی: کلاسهای ایشان در روز سه شنبه ۲۵ آبان ماه برگزار نمی شود.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای عدم تشکیل کلاس استاد محرمی روز سه شنبه ۲۵ آبان ماه بسته هستند

***-قسمت چهارم جزوه سیستم عامل استاد نیک روان-***

sec_4قسمت چهارم جزوه سیستم عامل استاد نیک روان

همراه داشتن جزوه روز سه شنبه ۲۵ آبان الزامی است

 

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای ***-قسمت چهارم جزوه سیستم عامل استاد نیک روان-*** بسته هستند

جلسه تحویل پروژه و کارآموزی استاد خوشنویس

این جلسه برای دانشجویانی که این درس را در نیمسال تابستان ۹۵-۹۴ برداشته اند روز چهارشنبه ۳ آذر ماه برگزار می شود. دانشجویان مربوطه بین ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۰۰ به دفتر گروه مراجعه کنند.

* دانشجویان پروژه علاوه بر CD حاوی پایان نامه، برای ارائه پروژه خود لپ تاپ همراه داشته باشند (ارائه پروژه های تحقیقاتی به صورت اسلاید و ارائه پروژه های پیاده سازی به صورت اجرا و توضیح برنامه می باشد).
* دانشجویان کارآموزی، علاوه بر CD حاوی گزارش کارآموزی، نامه تأییدیه گذراندن ۲۴۰ یا ۳۶۰ ساعت کارآموزی خود را همراه داشته باشند.
* محل برگزاری جلسه روی برد اتاق اساتید اعلام خواهد شد.
* برای جلوگیری از تضییع زمان و حقوق، دانشجویان محترم فایل گزارش کارآموزی و پایان نامه خود را در دو قالب word و pdf تا پایان آبان ماه به آدرس khoshnevis[DOT]univ[AT]gmail[DOT]com ایمیل نمایند.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای جلسه تحویل پروژه و کارآموزی استاد خوشنویس بسته هستند

***-قسمت سوم جزوه سیستم عامل استاد نیک روان-***

sec_3  قسمت سوم جزوه سیستم عامل استاد نیک روان

همراه داشتن جزوه الزامی است

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای ***-قسمت سوم جزوه سیستم عامل استاد نیک روان-*** بسته هستند

***-قسمت دوم جزوه سیستم عامل استاد نیک روان-***

sec_2 قسمت دوم جزوه سیستم عامل

همراه داشتن جزوه برای روز سه شنبه ۴ آبانماه الزامی است.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای ***-قسمت دوم جزوه سیستم عامل استاد نیک روان-*** بسته هستند

***-قسمت اول جزوه سیستم عامل استاد نیک روان-***

قسمت اول جزوه سیستم عامل استاد نیک روان sec_1

قسمت دوم جزوه روز دوشنبه ۳ آبان روی سایت قرار میگیرد

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای ***-قسمت اول جزوه سیستم عامل استاد نیک روان-*** بسته هستند

جلسات توجیهی پروژه و کارآموزی نیمسال اول ۹۶-۹۵

جلسات توجیهی پروژه و کارآموزی اساتید به شرح زیر است. حضور دانشجویان مربوطه در این جلسات الزامی است.

۱- استاد فقیه میرزایی- دوشنبه ۲۶ مهر– ساعت ۱۲:۴۵-کلاس ۶۱۰۷
۲-استاد ولی زاده– دوشنبه ۲۶ مهر– ساعت۱۳:۱۰- کلاس۶۱۰۹
۳-استاد زارعی– دوشنبه ۲۶ مهر – ساعت ۱۳:۱۵- ساختمان ولایت، کلاس ۷۱۰۸
۴-استاد ربیعی فر- شنبه ۱۷ مهر– ساعت ۱۲:۳۰- کلاس۶۱۰۹
۵-استاد غفوری- پنجشنبه ۲۲ مهر – ساعت ۱۰:۰۰- دانشکده فنی ومهندسی
۶-استاد حقی کاشانی – یکشنبه ۱۸ مهر- ساعت ۱۲:۳۰– کلاس۶۲۰۷
۷- استاد حسینی – یکشنبه ۲۵ مهر- ساعت ۱۱- دانشکده فنی مهندسی
۸- استاد خوشنویس- یکشنبه ۱۸ مهر- ساعت ۱۳– کلاس۶۱۰۹
۹-استاد نجفی زاده- یکشنبه ۲۵ مهر- ساعت ۱۴:۲۰– دانشکده فنی ومهندسی
۱۰-استاد جامعی- دوشنبه ۱۹ مهر- ساعت ۱۲:۳۰- کلاس۶۱۰۷
۱۱-استاد رضا- دوشنبه ۱۹ مهر- ساعت ۱۰:۰۵- کلاس۶۱۰۴
۱۲-استاد صبری- پنجشنبه ۲۹ مهر- ساعت ۱۰:۰۰- دانشکده فنی ومهندسی
۱۳-استاد سادات پور کاشانی- یکشنبه ۲۵ مهر- ساعت۱۳:۳۰- دانشکده فنی ومهندسی

جلسه توجیهی استاد موسوی طیبی و استاد نیکروان قبلا اطلاع رسانی و برگزار شده است.

در ضمن برای دریافت استانداردهای گزارش نهایی پروژه و کارآموزی و فرم طرح پروژه میتوانید از لینکهای زیر استفاده نمایید.
استاندارد تایپ پروژه و کارآموزی

فرم طرح پروژه

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای جلسات توجیهی پروژه و کارآموزی نیمسال اول ۹۶-۹۵ بسته هستند

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی استاد خوشنویس

این جلسه روز یکشنبه ۹۵/۷/۱۸ ساعت ۱۳ در دانشکده فنی برگزار می شود. محل دقیق همان روز در برد اتاق اساتید اعلام خواهد شد. حضور دانشجویان مربوطه در این جلسه الزامی است.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی استاد خوشنویس بسته هستند

عدم تشکیل آز معماری کامپیوتر در روز شنبه – استاد فقیه میرزایی

با سلام. به اطلاع می رساند که کلاس های آزمایشگاه معماری کامپیوتر استاد فقیه میرزایی در روز شنبه مورخ ۱۰ ام مهر تشکیل نخواهد شد.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای عدم تشکیل آز معماری کامپیوتر در روز شنبه – استاد فقیه میرزایی بسته هستند

اطلاعیه *مهم و فوری*

قابل توجه دانشجویان کارشناسی *ناپیوسته* کامپیوتر

مشخصه های درس مبانی اینترنت استاد محرمی (۱۱۱۱۷ و ۱۱۱۱۸)‌ حذف شده و دانشجویان در صورت عدم تداخل دروس به مشخصه های دیگر این درس منتقل شده اند.

دانشجویان محترم لطفا به پورتال خود مراجعه و تغییرات را مشاهده نمایند و در صورت لزوم در روزهای چهارشنبه ۷ مهر (فقط بعد از ظهر)‌ و پنجشنبه ۸ مهر (۹صبح تا ۴ عصر)‌حضوراً به مدیر گروه مراجعه کنند.
(تغییرات در تابلو اعلانات گروه نیز نصب شده است.)

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای اطلاعیه *مهم و فوری* بسته هستند

لینک دانلود فایل استاندارد پروژه جهت درس مهندسی نرم افزار ۱ – استاد نجفی زاده

دانشجویان درس تحلیل و طراحی سیستم ها (مهندسی نرم افزار یک) کارشناسی پیوسته کامپیوتر، می توانند استانداردهای مربوط فازهای یک تا ۴ از پروژه خود را از طریق لینک زیر دانلود کنند:

مستندات استاندارد و فونتها

ارسال شده در اخبار, مستندات مورد نیاز دروس | دیدگاه‌ها برای لینک دانلود فایل استاندارد پروژه جهت درس مهندسی نرم افزار ۱ – استاد نجفی زاده بسته هستند

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی استاد موسوی طیبی

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی ترم مهر ۹۵ استاد موسوی در روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۰۷/۱۴ ساعت ۱۳ برگزار خواهد شد. لازم بذکر است که حضور کلیه دانشجویان مربوطه الزامیست.

 

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی استاد موسوی طیبی بسته هستند

***مهم- جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی ترم مهر ۹۵ استاد نیک روان-***

به اطلاع دانشجویان مربوطه میرساند جلسه توجیهی پروژه وکارآموزی ترم مهر ۹۵ استاد نیک روان روز سه شنبه ۹۵/۰۷/۱۳ ساعت ۱۳ برگزار میگردد.
۱- حضور در جلسه الزامی بوده و عدم حضور در جلسه توجیهی باعث کسر ۲ نمره میگردد.
۲- جهت اطلاع از محل در زمان فوق به برد اتاق اساتید دانشکده فنی مراجعه گردد.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای ***مهم- جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی ترم مهر ۹۵ استاد نیک روان-*** بسته هستند

قابل توجه دانشجویان کارشناسی پیوسته کامپیوتر

دانشجویان عزیز توجه نمایند که اسم استاد دروس «مهندسی اینترنت» و «امنیت شبکه» به استاد «حسین امیری تازه کند» تغییر پیدا کرد.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای قابل توجه دانشجویان کارشناسی پیوسته کامپیوتر بسته هستند

قابل توجه دانشجویان کاردانی کامپیوتر(مهم)

چند مورد تغییر در برنامه دروس ترم مهر گروه کاردانی کامپیوتر ایجاد شده است. چنانچه مشخصه های ذیل را قبلا اخذ نموده اید به پورتال خود مراجعه و تغییرات را مشاهده و در صورت لزوم، تا چهار شنبه حضورا به مدیر گروه مراجعه نمایید.(تغییرات در تابلو اعلانات گروه نیز نصب شده است)

## مشخصه ۱۱۲۵۸ (برنامه سازی پیشرفته ۱- استاد گودرزی) حذف شده است و دانشجویان این مشخصه به سایر مشخصه ها منتقل شدند.

## مشخصه ای جدید برای درس ذخیره و بازیابی اطلاعات با استاد گودرزی ایجاد شده است و تعدادی از دانشجویان مشخصه ۱۱۲۷۳(استاد مکفی) به این مشخصه جدید منتقل شدند.

## با توجه به ثبت خارج از ظرفیت تعداد زیادی از دانشجویان در مشخصه ۱۱۲۶۴(برنامه سازی پیشرفته ۲- استاد گودرزی)، تعدادی از دانشجویان به مشخصه های دیگر منتقل و یا در صورت تداخل، این درس برای آنها حذف شد.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای قابل توجه دانشجویان کاردانی کامپیوتر(مهم) بسته هستند

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ناپیوسته

* دانشجویان ورودی ۹۴ توجه نمایند:
فردا سه شنبه ۲۳ شهریور تا قبل از ساعت ۵ عصر پورتال شما بسته است. با توجه به این که انتخاب واحد به هیچ عنوان در گروه انجام نمی شود، لذا حضور شما برای درخواست ظرفیت در گروه تنها موجب اتلاف وقت شما و گروه است و از ظرفیت داده شده نمی توانید استفاده کنید. بنا بر این به جای حضور در گروه، بین ساعات ۵ تا ۶:۳۰ عصر در منزل پای پورتال منتظر اضافه شدن ظرفیت جدید باشید. پورتال برای شما (به عنوان مهلت تکرار انتخاب واحد) از ساعت ۵ عصر سه شنبه ۲۳ شهریور تا ساعت ۴ عصر پنجشنبه ( به مدت دو روز) باز خواهد بود. ***ظرفیت بیشتر به اکثر مشخصه ها داده می شود. بنا بر این روز سه شنبه به هیچ عنوان به گروه مراجعه نفرمایید. ***

* دانشجویان ورودی ۹۳: پورتال (جهت مهلت تکرار انتخاب واحد) از ساعت ۵ عصر سه شنبه ۲۳ شهریور تا ساعت ۴ عصر پنجشنبه ۲۵ (به مدت دو روز) باز خواهد بود. اضافه کردن ظرفیت بین ساعات ۵ تا ۶:۳۰ عصر سه شنبه و چهارشنبه انجام می شود.

*دانشجویان ۹۲ و ماقبل: یک روز به عنوان مهلت تکرار انتخاب واحد زمان دارند (از ۵ عصر چهارشنبه ۲۴ شهریور تا ۴ عصر پنجشنبه).

*کلیه دانشجویان پس از سپری شدن این زمان باز هم فرصت دارند در زمان حذف و اضافه آخرین تغییرات را در برنامه دروس انتخابی خود اعمال نمایند.

sched

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای قابل توجه دانشجویان کارشناسی ناپیوسته بسته هستند

قابل توجه دانشجویان کارشناسی پیوسته کامپیوتر در خصوص انتخاب واحد

دانشجویان عزیز مهندسی کامپیوتر (کارشناسی پیوسته) در خصوص انتخاب واحد به موارد زیر توجه نمایند:

 1. به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند که مشخصه ساعت ۱۳:۵۰ الی ۱۶:۰۵ دقیقه استاد ربیعی فر حذف گردید و به جای آن درس زبان تخصصی با همان استاد ارائه شد. دانشجویانی هم که این مشخصه تجارت الکترونیکی را اخذ کرده بودند به ساعت ۱۰:۲۵ الی ۱۲:۴۰ منتقل شدند.
 2. دو مشخصه جدید درس «طراحی زبانهای برنامه سازی» برای دانشجویان ورودی ۹۳ به بعد که موازی درس «طراحی و پیاده سازی زبانهای برنامه سازی» دانشجویان ورودی ۹۲ و ماقبل است، ارائه گردید.
 3. دانشجویان ورودی ۹۳ می توانند درس «تحلیل و طراحی سیستم ها» را که معادل درس «مهندسی نرم افزار ۱» در چارت قدیم است به شرط رعایت پش نیازی و همنیازی اخذ نمایند.
 4. دانشجویان ورودی ۹۳ می توانند درس «روش پژوهش و ارائه» را که معادل درس «شیوه ارائه مطالب علمی و فنی» در چارت قدیم است به شرط رعایت پیش نیازی و همنیازی اخذ نمایند.
 5. در پورتال ثبت نام دروس زیادی نمایش داده می شود که برخی از آنها مربوط به رشته های دیگر هستند. نمایش هر درس در پورتال نشان دهنده این نیست که حتماً آن دروس مربوط به شما هستند و شما باید آنها را اخذ کنید. توجه داشته باشید که هر درسی که اخذ می کنید اسم آن و تعداد واحد آن باید دقیقاً عین چارت تحصیلی شما باشد. اسم درس حتی یک واو هم نباید فرق داشته باشد. به طور مثال برای ورودی های قدیمی اسم یکی از دروس «معادلات و دیفراسیل» هست که اسم آن برای دانشجویان ورودی ۹۳ به بعد «معادلات دیفرانسیل» شده است. در نتیجه، دانشجویان ۹۳ به بعد حتماً باید «معادلات دیفرانسیل» را اخذ کنند که واو ندارد. یا به عنوان یک مثال دیگر، درس «آزمایشگاه مدار منطقی» و «آزمایشگاه معماری کامپیوتر» که برای دانشجویان ۹۲ و ماقبل دو درس جداگانه هستند برای دانشجویان ۹۳ به بعد در قالب یک درس با نام «آز مدار منطقی و معماری کامپیوتر» ارائه می شود. در نتیجه، حتماً باید اسم درس و تعداد واحد مطابق چارت و سرفصل خودتان باشد.
ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای قابل توجه دانشجویان کارشناسی پیوسته کامپیوتر در خصوص انتخاب واحد بسته هستند

اطلاعیه (گروه کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر)

قابل توجه دانشجویان مهندسی تکنولوژی نرم افزار (کارشناسی ناپیوسته):

* مشخصه های ۱۱۰۷۵ و ۱۱۰۷۶ (طراحی صفحات وب)‌ حذف شده و به «مهندسی اینترنت» تغییر کرده است.

* یک مشخصه جدید «زبان تخصصی نرم افزار» با مشخصه ۱۰۷۹۵ اضافه شده است.

* یک مشخصه جدید «مهندسی نرم افزار» با مشخصه ۱۱۱۴۳ اضافه شده است.

* مشخصه های ۱۱۱۲۴، ۱۱۱۲۵ و ۱۱۱۲۶ مهندسی نرم افزار خاص ورودی های جدید است و «فقط در صورت امکان و وجود جای خالی»، در زمان حذف و اضافه، ظرفیت به این مشخصه ها داده می شود. به دانشجویان متقاضی اخذ این درس اکیداً توصیه می شود از مشخصه های ۱۱۱۲۳ و ۱۱۱۴۳ استفاده کنند.

ضمناً ظرفیت «به تدریج» به دروس ارائه شده تخصیص داده می شود.
———————————————————————–

مهم – دروس جبرانی:
دانشجویان محترم در ارتباط با تعداد دروس جبرانی که باید اخذ کنند دقت لازم را داشته باشند:
* دانشجویانی که دارای مدرک کاردانی ناپیوسته کامپیوتر بوده و در دوره کارشناسی ناپیوسته ورودی ۹۰ و بعد از آن باشند: نیاز به واحد جبرانی ندارند
* دانشجویانی که دارای مدرک کاردانی پیوسته کامپیوتر بوده و در دوره کارشناسی ناپیوسته ورودی ۹۰ و بعد از آن باشند: نیاز به پاس کردن ۳ واحد جبرانی دارند.
* دانشجویانی که دارای مدرک کاردانی غیرمرتبط با کامپیوتر بوده و در دوره کارشناسی ناپیوسته:
– ورودی ۸۷ الی ۹۳ باشند: نیاز به پاس کردن ۹ واحد جبرانی دارند.
– ورودی ۹۴ و بعد از آن باشند: نیاز به پاس کردن ۱۲ واحد جبرانی دارند.

دروس جبرانی که در این ترم ارائه شده عبارتند از: مدار منطقی – ساختمان داده ها – شبکه های کامپیوتری – سیستم عامل

—————————————————————–
مهم – رعایت پیش نیاز

* به پیش نیاز دروس دقت نمایید. در صورت عدم رعایت پیش نیاز و سایر مقررات مربوطه، درس دانشجو بدون استرداد شهریه توسط گروه آموزشی حذف می شود.

* به طور خاص به رعایت پیش نیاز درس طراحی صفحات وب (یعنی مهندسی اینترنت)‌ و پیش نیاز درس شبیه سازی (یعنی مهندسی نرم افزار)‌توجه نمایید.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای اطلاعیه (گروه کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر) بسته هستند

قابل توجه دانشجویان مهندسی کامپیوتر (کارشناسی پیوسته)

دانشجویان ورودی ۹۲ و ماقبل آن توجه نمایند که دروس زیر به لیست دروس ارئه شده اضافه گردید:

 1. یک مشخصه آزمایشگاه مدارهای منطقی روز چهارشنبه ساعت ۱۶:۱۵ تا ۱۷:۴۵ با استاد کریم خانی
 2. دو مشخصه مدارهای الکترونیکی روز پنجشنبه ۸ تا ۱۰:۱۵ و ۱۰:۲۵ تا ۱۲:۴۰ با استاد خداکرمی
 3. یک مشخصه مهندسی نرم افزار ۲ روز شنبه ساعت ۸ تا ۱۰:۱۵ با استاد نجفی زاده
ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای قابل توجه دانشجویان مهندسی کامپیوتر (کارشناسی پیوسته) بسته هستند

فراخوان جذب برنامه نویس و کارآموز

یک شرکت نرم افزاری فعال در زمینه های تولید نرم افزار و طراحی سایت، به صورت استخدام قراردادی و یا کارآموزی برنامه نویس جذب می نماید. شرایط: مسئولیت پذیری، خلاقیت و توانایی کار تیمی و آشنایی با یکی از بندهای زیر:

 • HTML5 و CSS3 و Javascript و JQuery
 • Photoshop
 • bootstrap
 • .Net Framework 4.5 (C# or VB )
 • Net(webForm or MVC)
 • (My SQL  or  SQL Server)
 • WordPress ، Joomla، Mysql

متقاضیان مشخصات خود را به آدرس job@ariapardazesh.ir  ارسال نمایند. (در صورت داشتن نمونه کار حتما در ایمیل مشخصات آنها قیدگردد).

 

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای فراخوان جذب برنامه نویس و کارآموز بسته هستند

***- قابل توجه دانشجویانی که در ترم مهر درس طراحی الگوریتم با استاد نیک روان اخذ می نمایند-***

به اطلاع میرساند حضور دانشجو صرفا در ساعت کلاسیی امکان پذیر است که دانشجو انتخاب واحد نموده است و جابجایی دانشجو بین دو کلاس تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نمی باشد.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای ***- قابل توجه دانشجویانی که در ترم مهر درس طراحی الگوریتم با استاد نیک روان اخذ می نمایند-*** بسته هستند

** خیلی مهم ** قابل توجه دانشجویان مهندسی کامپیوتر (کارشناسی پیوسته) ورودی ۹۳ به بعد در خصوص انتخاب واحد نیمسال ۱-۹۶-۹۵ (ترم مهر ۹۵)

به اطلاع دانشجویان عزیز ورودی ۹۳ به بعد مهندسی کامپیوتر (کارشناسی پیوسته) می رساند که چارت تحصیلی آنها بروز رسانی و قوانین جدید آموزشی به آن اضافه شد. دانشجویان جهت انتخاب واحد ترم مهر باید از این چارت که در منوی چارت دروس این سایت (چارت دروس) و نیز بر روی سایت اصلی دانشگاه (از منوی دانشکده ها –> فنی و مهندسی–> گروه های آموزشی –> گروه کامپیوتر بخش چارت دروس) بارگذاری گردیده است، استفاده نمایند. از جمله موارد مهم این تغییرات به شرح زیر است:

 1. اضافه شدن درس «تاریخ فرهنگ و تمدن اسلام و ایران» طبق بخشنامه سازمان مرکزی که مجموع واحدهای عمومی که دانشجو باید پاس نماید را از ۲۲ به ۲۴ تغییر داد. همچنین، مجموع کل دروسی که دانشجو باید پاس نماید از ۱۴۰ به ۱۴۲ افزایش پیدا کرد.
 2. دروس آموزش قرآن کریم و وصایای امام (ره) به چارت اضافه شد.
 3. تغییراتی در ترتیب دروس برای ترم های ۵ و ۶  ایجاد گردید.
ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها برای ** خیلی مهم ** قابل توجه دانشجویان مهندسی کامپیوتر (کارشناسی پیوسته) ورودی ۹۳ به بعد در خصوص انتخاب واحد نیمسال ۱-۹۶-۹۵ (ترم مهر ۹۵) بسته هستند