جلسه توجیهی پروژه نیمسال دوم (ترم بهمن) استاد سلیمانی

جلسه توجیهی پروژه نیمسال دوم ۹۴-۹۳ (ترم بهمن) استاد سلیمانی روز دوشنبه ۱۱ / ۱۲ / ۹۳ ساعت ۱۳:۱۵ الی ۱۳:۴۵ در سایت شماره ۱۰ ساختمان آزمایشگاهها برگزار خواهد شد. حضور کلیه دانشجویان مربوطه در این جلسه الزامی است.

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی نیمسال دوم (ترم بهمن) استاد ولی زاده

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی نیمسال دوم ۹۴-۹۳ (ترم بهمن) استاد ولی زاده روز دوشنبه ۱۱ / ۱۲ / ۹۳ ساعت ۱۳ الی ۱۳:۴۰ در کلاس ۶۲۰۸ دانشکده فنی و مهندسی برگزار خواهد شد. حضور کلیه دانشجویان مربوطه در این جلسه الزامی است.

جلسه تحویل پروژه و کارآموزی نیمسال اول (ترم مهر) استاد ولی زاده

آندسته از دانشجویان عزیزی که با استاد ولی زاده در نیمسال اول ۹۴-۹۳ (ترم مهر) درس پروژه و یا کارآموزی اخذ نموده اند، جهت تحویل آن روز چهارشنبه ۱۳ / ۱۲ / ۹۳ ساعت ۱۰ الی ۱۲ به گروه کارشناسی پیوسته کامپیوتر مراجعه نمایند. لازم به ذکر است که پس از تحویل کار به استاد، ارائه نسخه قابل اجرای پروژه به همراه گزارش پروژه (پایان نامه) و گزارش کارآموزی بر روی CD الزامی است.

قابل توجه دانشجویان پرو‍زه و کاراموزی نیمسال اول استاد ربیعی فر

دانشجویان زیر روز یکشنیه ۱۰ اسفند برای ارائه پروزه و کاراموزی خود به اینجانب مراجعه نمایند در غیر اینصورت نمره ایشان ناتمام اعلام خواهد گردید

۱٫ پیمان پارسا
۲٫ نوید نجفی
۳٫ ابتین چگینی
۴٫ مهیار نعیمی
۵٫ سهیل پناهنده

یادآوری: کارآموزی نیمسال اول – استاد فقیه میرزایی

یادآوری می شود که آخرین فرصت ارائه گزارش و فرم های تایید شده درس کارآموزی روز چهارشنبه همین هفته (۶ اسفند)  می باشد. جهت تحویل از ساعت ۸ الی ۱۵:۳۰ به کلاس شماره ۶۳۰۱ مراجعه نمایید.

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی ترم بهمن ۹۳- استاد حسینی

به اطلاع دانشجویان محترمی که ترم بهمن ۹۳ پروژه و کارآموزی با استاد حسینی اخذ نموده اند می رساند، جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی روز چهارشنبه ۶ اسفند ۹:۳۰-۱۰:۳۰ در دانشکده فنی و مهندسی برگزار می گردد.
حضور دانشجویان در این جلسه الزامی است.

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی استاد خوشنویس

این جلسه برای دانشجویانی که در نیمسال دوم ۹۴-۹۳ دروس پروژه و کارآموزی را اخذ کرده اند در روز سه شنبه ۵ اسفند ماه ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۳ در کلاس ۶۱۰۶ برگزار می شود. حضور دانشجویان در این جلسه الزامی است.

جلسه تحویل گزارش کارآموزی نیمسال اول- استاد رضا

جلسه تحویل گزارش کارآموزی دانشجویانی که در نیمسال اول درس کارآموزی را با استاد رضا اخذ نموده اند روز سه شنبه ۵ اسفند ساعت ۱۴ در دانشکده فنی برگزار خواهد شد.(ارائه گزارش کار آموزی به همراه نامه تایید محل کارآموزی ضروری است)

جلسه تحویل گزارش پیشرفت پروژه- استاد رضا(۱-۹۴-۹۳)

دانشجویانی که در نیمسال اول درس پروژه را اخذ نموده اند، جهت ارائه گزارش پیشرفت پروژه روز سه شنبه ۵ اسفند ساعت ۱۰:۳۰ به دانشکده فنی مراجعه نمایند(حضور کلیه دانشجویان در این جلسه الزامی است)

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی – نیمسال دوم ۹۴-۹۳ – استاد نجفی زاده

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی استاد نجفی زاده روز سه شنبه ۵ اسفندماه ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۵:۳۰ برگزار خواهد شد. جهت اطلاع از محل جلسه در همان روز به اتاق اساتید دانشکده فنی و مهندسی مراجعه نمایید. با توجه به عدم تکرار مطالب این جلسه به صورت حضوری برای تک تک دانشجویان، توصیه می شود حتما در این جلسه حضور یابند.

لازم به ذکر است استانداردهای تایپ منطبق بر template ارائه شده در سایت با آدرس زیر باشد. قبل از شرکت در جلسه فایل ها را از لینک زیر دانلود نمایید:
مستندات استاندارد پروژه و کارآموزی – کلیه مقاطع (کاردانی و کارشناسی)
نیازی به چاپ و گالینگور کردن مستندات کارآموزی و پروژه نیست و مستندات پایان نامه و کارآموزی تنها به صورت Ebook شامل فایل pdf و word (الزاما هر دو فایل) خواهد بود.
در پروژه های تحقیقاتی باید منابع تحقیق در CD اضافه شود و در پروژه های پیاده سازی باید Source code برنامه در CD اضافه شود.
در ضمن در پروژه های پیاده سازی، دانشجو باید کار خود را ارائه کند.
پس از جلسه توجیهی، موضوع کارآموزی / پروژه پایانی به آدرس ایمیل gruhcomputer@gmail.com ارسال گردد و در قسمت موضوع ایمیل، نام دانشجو و عنوان پروژه/کارآموزی ارسال شود.

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی ترم بهمن ۹۳- استاد حسینی

به اطلاع دانشجویان محترمی که ترم بهمن ۹۳ پروژه و کارآموزی با استاد حسینی اخذ نموده اند می رساند، جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی روز چهارشنبه ۶ اسفند ۹:۳۰-۱۰:۳۰ در دانشکده فنی و مهندسی برگزار می گردد.
حضور دانشجویان در این جلسه الزامی است.

آخرین مهلت تحویل گزارش نهایی پروژه و کارآموزی استاد سادات پور ترم اول ۹۳-۹۴

به اطلاع میرساند:
۱- آن دسته از دانشجویانی که تاکنون پروژه ترم اول خود را تحویل نداده اند حداکثر تا ۹۳/۱۲/۰۴ ایمیل گردد.
۲- آن دسته از دانشجویانی که گزارش اولیه خود را تحویل داده و جهت بررسی و اصلاح پروژ مرجوع شده است مجددا باید گزارش نهایی خود را تا ۹۳/۱۲/۰۴  ایمیل نمایند.
۲- آن دسته از دانشجویانی که تاکنون گزارش کارآموزی ترم اول خود را تحویل نداده اند حداکثر تا ۹۳/۱۲/۰۴ ایمیل گردد.

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی استاد حقی کاشانی- نیمسال دوم

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی استاد حقی کاشانی روز چهارشنبه ۶ اسفند ماه ساعت ۱۵ برگزر میشود. به لینکهای اشاره شده در ذیل توجه نمایید.

نکات مرتبط با پروژه و یا کارآموزی

فرمت تهیه مستند پروژه یا کارآموزی

فرم اخذ پروژه

دانشجویان میتوانند با آدرس mh.kashani@gmail.com با استاد حقی کاشانی در ارتباط باشند.

قابل توجه دانشجویان مهندسی تکنولوژی نرم افزار که واحد طراحی وب را اخذ نموده اند

واحد مهندسی اینترنت پیش نیاز واحد طراحی وب می باشد، در صورتی که دانشجویان واحد طراحی وب بدون در نظر گرفتن پیش نیاز اخذ نموده اند، روز سه شنبه یا چهارشنبه ۲۸ و ۲۹ بهمن به عنوان آخرین فرصت برای حذف درس به گروه مراجعه نمایند. در غیر اینصورت واحد درسی ایشان توسط آموزش در طول ترم حذف خواهد شد.

زمان ارائه نهایی پروژه نیمسال اول – استاد زارعی

جلسه تحویل نهایی درس پروژه نیمسال اول ۹۴-۹۳ استاد زارعی روز دوشنبه ۴ اسفند ماه ساعت ۱۳:۱۵ در سایت ۳ ساختمان آزمایشگاه برگزار خواهد شد. دانشجویان گزارش مکتوب پروژه و سی دی مستندات را همراه داشته باشند.

آخرین مهلت تحویل پروژه و کاراموزی ترم مهر۹۳- استاد حسینی

باطلاع آندسته از دانشجویانی که ترم مهر ۹۳ پروژه و کاراموزی با استاد حسینی اخذ نموده اند و هنوز آن را تحویل ننموده اند می رساند، آخرین مهلت تحویل پروژه و کاراموزی (می تواند از طریق ایمیل ارسال شود) سه شنبه ۹۳/۱۱/۲۸ ساعت ۱۰:۳۰ دانشکده فنی می باشد. شایان ذکر است در صورت عدم ارسال گزارش، نمره ناتمام ارسال خواهد شد.

تحویل نهایی گزارشات کارآموزی و پروژه نیمسال اول -استاد جامعی

دانشجویانی که تا کنون گزارشات کارآموزی و پروژه خود را تحویل نداده اند جهت تحویل نهایی فایل گزارش خود روز یکشنبه ۹۳/۱۲/۳ ساعت ۱۶ به کلاس ۶۱۰۷  مراجعه نمایند. دانشجویان درس کارآموزی علاوه بر تحویل گزارش نهایی باید فرم های تایید شده و گواهی اتمام دوره را نیز تحویل دهند. در خصوص پروژه های تحقیقاتی، تحویل فایل مراجع استفاده شده علاوه بر فایل word و PDF گزارش نهایی الزامی است و در خصوص پروژه های عملیاتی، تحویل سورس برنامه و اجرای آن بر روی لپ تاپ الزامی است.

زمان ارائه نهایی پروژه و کارآموزی نیمسال اول – استاد فقیه میرزایی

کارآموزی: آخرین مهلت ارائه گزارش و فرم های تکمیل شده درس کارآموزی روز چهارشنبه (۶ اسفند) می باشد. فرم های شماره ۲ الی ۴ باید به تایید سرپرست کارآموزی (با مهر و امضاء) رسیده باشند. تحویل گزارش کارآموزی بر روی CD کفایت میکند و نیازی به چاپ آن نیست.

پروژه: زمان جلسه ارائه نهایی درس پروژه نیمسال اول ۹۴-۹۳ به شرح زیر می باشد. دانشجویان جهت ارائه مطالب حتما Laptop همراه داشته باشند.

– گروه اول: روز دوشنبه (۴ اسفند) – ساعت ۱۲:۴۵ – کلاس شماره ۶۱۰۵
۱- مینا احمدی
۲- مجتبی قاسمی
۳- پریسا اسکندرنژاد
۴- راضیه طلاوری
۵- امیر دیان

– گروه دوم: روز چهارشنبه (۶ اسفند) ساعت ۱۲:۴۵ – کلاس شماره ۶۳۰۱
۱- دلارام جلالی
۲- فائزه قربان نژاد
۳- فاطمه اینانلو
۴- مهدی ضیائی

توجه: تاریخ های اعلام شده برای دروس کارآموزی و پروژه قابل تمدید نیست. عدم ارائه به موقع به منزله نمره ناتمام خواهد بود.

جلسه توجیهی دروس پروژه و کارآموزی نیمسال دوم – استاد فقیه میرزایی

به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که دروس پروژه و کارآموزی را در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۴-۹۳ اخذ کرده اند می رساند که جلسه توجیهی این دروس روز چهارشنبه (۲۹ بهمن) ساعت ۱۲:۵۰ در کلاس شماره ۶۳۰۱ برگزار خواهد شد.

عدم مراجعه جهت تحویل پروژه و کارآموزی نیمسال اول۹۳-۹۲ – استاد نجفی زاده

دانشجویان ذیل هر چه سریعتر برای تعیین تکلیف کارآموزی و پروژه به آدرس gruhcomputer@gmail.com ایمیل ارسال نمایند در غیراینصورت نمره ناتمام برای آنها لحاظ خواهد شد:
دانشجویان درس پروژه
۱- بهنام امن الهی
۲- پریسا عباسیان
۳- آیلار مهری نیر

دانشجویان درس کارآموزی
۱- مرجان ابوطالبیان
۲- اکبر آتش کار
۳- شهین آروین
۴- علی بایسته
۵- فواد پویا
۶- پژمان عطارد
۷- محمدرضا عظیم نژاد
۸- شادی نادی
۹- عاطفه شاکر

لینک دانلود فایل استاندارد پروژه جهت درس مهندسی نرم افزار ۱ – استاد نجفی زاده

دانشجویان می توانند استانداردهای مربوط فازهای یک تا ۴ از پروژه خود را از طریق لینک زیر دانلود کنند:

مستندات استاندارد و فونتها

***- جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی ترم بهمن 93 استاد نیک روان-***

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی ترم بهمن 93 استاد نیک روان روز شنبه 93/12/2 ساعت 13 در کلاس 7301 واقع در ساختمان ولایت تشکیل خواهد شد. حضور دانشجویان مربوطه الزامی بوده و به مراجعات فردی خارج از این تاریخ پاسخ داده نخواهد شد.

***- آخرین مهلت تحویل گزارش نهایی پروژه و کارآموزی ترم مهر 93 استاد نیک روان-***

آخرین مهلت تحویل گزارش نهایی پروژه و کارآموزی ترم مهر 93 استاد نیک روان روز سه شنبه 93/12/5 ساعت 10 الی 12 میباشد. زمان فوق قابل تمدید نبوده و در صورت عدم تحویل گزارش نمره ناتمام منظور خواهد شد.

پروژه استاد حسین خانی

دانشجویانی که قصد دارند درس پروژه را با استاد حسین خانی اخذ نمایند حتما قبل از اقدام به اخذ درس برای هماهنگی راجع به موضوع پروژه و اقداماتی که قرار است در طول ترم انجام شود با ایمیل ایشان به آدرس ahoseinkhani@gmail.com مکاتبه نمایند.

تحویل پروژه و کارآموزی نمیسال اول (مهر) 93- استاد حسینی

به اطلاع دانشجویان محترمی که درس پروژه و کاراموزی را در نیمسال مهر 93 با استاد حسینی اخذ نموده اند می رساند، تاریخ تحویل پروژه و کاراموزی روز سه شنبه 93/11/21 ساعت 10:30 در دانشکده فنی می باشد. دانشجویان پروژه لازمست علاوه بر پرینت گزارش پایان نامه، برنامه اجرایی روی (درصورت عملیاتی بودن) و فایل power point درصورت (تحقیقاتی بودن) را روی لپ تاپ بهمراه داشته باشند. همچنین فایل word و pdf پایان نامه و کد سورس یا مقاله های مرجع را نیز در یک CD تحویل دهند.
دانشجویان کاراموزی می توانند گزارش کاراموزی، نامه تایید شده پایان کاراموزی شرکت و فرمهای تکمیل شده را از طریق ایمیل ارسال نمایند.

قابل توجه دانشجویان گروه مهندسی تکنولوژی نرم افزار

مشخصه 1001 گرافیک کامپیوتری ساعت بخش عملی به اشتباه درج گردیده بود و اصلاح گردیده دانشجویانی که این مشحصه را اتنخاب نموده اند در صورت تداخل هرچه سریعتر به گروه مراجعه فرمایند.