دانشجویانی که اصل مدرک کاردانی خود را از دانشگاه قبلی اخذ نکرده و در حال تحصیل اند، هرچه سریعتر به گروه مراجعه نمایند
دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس

گروه کامپیوتر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس

  • ۰۱
  • ۰۲
  • ۰۴

خبرهای جدید

------------------------------------------------------ برای مشاهده کامل هر خبر، روی عنوان آن کلیک نمایید ------------------------------------------------------
آگهی استخدام مهندس کامپیوتر
این خبر توسط استاد عباس نجفی زاده در تاریخ ۱۰-۰۶-۱۳۹۴ نوشته شده است

شرکت پویا پرتو پیشرفته - سهامی خاص (ارائه دهنده سیستم های نوبت دهی بیمارستانی) جهت تکمیل کادر پشتیبانی خود به دو نفر نیروی تمام وقت ترجیحاً آقا نیازمند است. توانمندی های زیر الزامی است: آشنایی با زبان برنامه نویسی دات نت آشنایی با دستورات SQL در بانک اطلاعاتی SQL Server توانمندی در حل مشکلات کامپیوتری و شبکه مستعد یادگیری نکات جدید در حین کار آمادگی برای رفتن به مأموریت های شهرستان شخص مربوطه بعنوان کارشناس نصب و پشتیبانی نرم افزار مشغول بکار خواهد شد. افراد متقاضی می توانند رزومه خود را به آدرس ایمیل gruhcomputer@gmail.com ارسال نمایند تا در صورت…

پروژه ترم تابستان استاد صبری
این خبر توسط استاد محمد صبری در تاریخ ۰۱-۰۶-۱۳۹۴ نوشته شده است

احتراماً دانشجویان زیر هرچه سریعتر با ایمیل Sabri.euni@gmail.com مکاتبه فرمایند. 1- حمید خواجه نصیری 2- شبنم رادمنش 3- وحید رحمتی

پروژه و کار آموزی استاد صبری
این خبر توسط استاد محمد صبری در تاریخ ۰۱-۰۶-۱۳۹۴ نوشته شده است

با سلام و عرض ادب احتراماً دانشجویانی که علی رغم اطلاع رسانی انجام شده در سایت روز شنبه مورخ 31/05/94 در جلسه توجیهی و ارایه مستندات پروژه و کارآموزی استاد صبری شرکت نداشته اند هرچه سریعتر با ایمیل Sabri.euni@gmail.com مکاتبه فرمایند.

قابل توجه دانشجویان کارآموزی نیمسال دوم 94-93 استاد حقی کاشانی
این خبر توسط استاد مصطفی حقی کاشانی در تاریخ ۲۷-۰۵-۱۳۹۴ نوشته شده است

دانشجویان ذیل هر چه سریعتر برای تعیین وضعیت درس کارآموزی ترم بهمن 93 ، با استاد کاشانی از طریق ایمیل(mh.kashani@gmail.com) تماس بگیرند. 1- سهیل پناهنده 2- مهدی اسدی حافظی 3- حسیت تهمتنی هراتی 4- نیلوفر خانی اجاقکندی 5- الهه سنبلی در صورت عدم مراجعه، نمرات ناتمام رد شده و دانشجو باید مجددا درس را در ترم بعد اخذ نماید.

آخرین جلسه تحویل مستندات پروژه و کارآموزی دانشجویان استاد صبری
این خبر توسط استاد محمد صبری در تاریخ ۲۷-۰۵-۱۳۹۴ نوشته شده است

احتراماً به استحضار دانشجویان محترم می رساند آخرین جلسه تحویل مستندات پروژه و کارآموزی دانشجویان استاد صبری روز شنبه مورخ 94/5/31 ساعت 8 در اطاق اساتید دانشکده مهندسی برگزار می گردد. لازم به ذکر است حضور تمامی دانشجویان که هنوز نمره پایان نامه آنها ثبت نشده است در این جلسه الزامی است و عدم حضور دانشجویان به منزله ثبت نمره ناتمام خواهد بود.

قابل توجه دانشجویان درس پروژه یا کارآموزی نیمسال دوم (بهمن 93) استاد سادات پور
این خبر توسط استاد مصطفی حقی کاشانی در تاریخ ۲۶-۰۵-۱۳۹۴ نوشته شده است

آندسته از دانشجویانی که درس پروژه و یا کارآموزی را در نیمسال دوم (بهمن 93) با استاد سادات پور اخذ نموده اند و تاکنون گزارش های نهایی خود را تحویل نداده اند، حداکثر تا تاریخ 30 / 5 / 94 جهت بررسی ارسال نمایند. این تاریخ قابل تمدید نمی باشد.

قابل توجه دانشجویان پروژه و کارآموزی نیمسال دوم استاد غفوری
این خبر توسط استاد ربابه غفوری در تاریخ ۲۶-۰۵-۱۳۹۴ نوشته شده است

جلسه تحویل نهایی دروس پروژه و کارآموزی نیمسال دوم روز شنبه 31 مرداد ساعت 8 صبح برگزار خواهد شد. این تاریخ آخرین فرصت ارائه است و قابل تمدید نمی باشد و عدم حضور به منزله ثبت نمره ناتمام خواهد بود. محل برگزاری جلسه همان روز در برد اتاق اساتید دانشکده فنی اعلام خواهد شد.

یادآوری - تحویل نهایی پروژه و کارآموزی نیمسال دوم - استاد فقیه میرزایی
این خبر توسط استاد رضا فقیه میرزایی در تاریخ ۲۴-۰۵-۱۳۹۴ نوشته شده است

جلسه تحویل نهایی دروس پروژه و کارآموزی نیمسال دوم روز دوشنبه همین هفته (26 مرداد) طبق اطلاع قبلی برگزار خواهد شد. این تاریخ آخرین فرصت ارائه است و قابل تمدید نمی باشد. نمرات نیز بلافاصله نهایی خواهند شد.

تحویل پروژه و کارآموزی نیمسال دوم 94-93 استاد حقی کاشانی
این خبر توسط استاد مصطفی حقی کاشانی در تاریخ ۲۴-۰۵-۱۳۹۴ نوشته شده است

تحویل پروژه و کارآموزی نیمسال دوم استاد حقی کاشانی روز دوشنبه تاریخ 26 مردادماه ساعت ۱۱ تا ۱۲:۳۰ در گروه کامپیوتر خواهد بود. لازم به ذکر است استانداردهای تایپ منطبق بر template ارائه شده در آدرس زیر http://compfo.com/news/wp-content/uploads/2014/12/mostanad_standard.rar باید باشد. تحویل به صورت Ebook در CD شامل فایل pdf و word خواهد بود. در پروژه های تحقیقاتی باید منابع نیز در CD اضافه شود. تذکر: دانشجویانی که کار خود را در تاریخ ذکر شده تحویل ندهند برای آنها نمره ناتمام در نظر گرفته خواهد شد و دانشجو باید مجدد درس را اخذ نماید.

فرصت مجدد برای تحویل پروژه و کارآموزی استاد ولی زاده
این خبر توسط استاد علی ولی زاده در تاریخ ۲۲-۰۵-۱۳۹۴ نوشته شده است

آندسته از دانشجویانی که درس پروژه و یا کاراموزی را در نیمسال دوم (بهمن 93) با استاد ولی زاده اخذ نموده اند و تاکنون گزارش های نهایی آنها را تحویل نداده اند، به عنوان آخرین فرصت اجازه داده می شوند که برای تحویل نهایی روز چهارشنبه 28 / 5 / 94 ساعت 12 الی 13 به دفتر مدیران گروه کامپیوتر واقع در طبقه اول دانشکده فنی و مهندسی مراجعه نمایند. لازم به ذکر است که پس از تحویل کار به استاد، ارائه نسخه قابل اجرای پروژه به همراه گزارش پروژه (پایان نامه) و گزارش کارآموزی بر روی CD الزامی است. فرمت…