جلسه تحویل پروژه پایان نامه- استاد محسنی(نیمسال دوم)

جلسه تحویل پروژه استاد محسنی روز یکشنبه ۲ شهریور ساعت ۱۲ تا ۱۴ در ساختمان فنی و مهندسی برگزار می شود.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

قابل توجه دانشجویان درس پروژه خانم مهندس رضاپور

دانشجویان درس پروژه خانم مهندس رضاپور
* پیمان پارسا
* محمد حسین رحمن پور
حداکثر تا شنبه به ایشان مراجعه نمایند در غیر اینصورت نمره آنها ناتمام رد خواهد شد.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

توجه – دقت در انتخاب واحد

قابل توجه دانشجویان محترم گروه کارشناسی پیوسته کامپیوتر: طبق چارت اصلاح شده و از نیمسال اول ۹۴-۹۳ :

* پیش نیاز درس «شیوه ارائه»، دو درس «زبان تخصصی» و «زبان ماشین» و
* تنها پیش نیاز درس «کارآموزی»، «معماری کامپیوتر» می باشد.

لذا در انتخاب واحد دقت فرمایید، تبعات ناشی از اشتباه در انتخاب واحد بر عهده دانشجو خواهد بود.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

فوری** پروژه و کارآموزی استاد ولی زاده

دانشجویان نامبرده زیر جهت روشن شدن وضعیت کارآموزی و پروژه خود حداکثر تا روز چهارشنبه مورخه ۲۹ / ۵ / ۹۳ از طریق ایمیل با استاد ولی زاده تماس بگیرند (آدرس ایمیل: valizadeh82@yahoo.com) در غیر این صورت نمره آنها ناتمام خواهد شد.

  1. الناز سعادتی راد
  2. ریحانه سیاوش
  3. زهرا قره داغی بقرابادی
  4. زهرا محمدپور
  5. هانیه مهتاب
  6. افسانه نصیرلو
  7. هاشم یوسفی معصوم اباد
  8. مریم زارعلی
ارسال شده در اخبار, پروژه و كارآموزي | دیدگاه‌ها خاموش

تحویل پروژه و کارآموزی نیمسال دوم ۹۳-۹۲ استاد حقی کاشانی

تحویل پروژه و کارآموزی نیمسال دوم استاد کاشانی روز سه شنبه تاریخ ۲۸ مرداد ماه ساعت ۱۱ تا ۱۲:۳۰ در گروه کاردانی کامپیوتر خواهد بود.
لازم به ذکر است استانداردهای تایپ منطبق بر template ارائه شده در سایت http://compfo.com/news/archives/2855 باید باشد.
تحویل به صورت Ebook شامل فایل pdf و word خواهد بود.
در پروژه های تحقیقاتی باید منابع تحقیق در CD اضافه شود و در پروژه های پیاده سازی باید Source code برنامه در CD اضافه شود.
در ضمن در پروژه های پیاده سازی، دانشجو باید کار خود را ارائه کند.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

پروژه و کارآموزی نیمسال دوم ۹۲ – ۹۳ استاد فقیه میرزایی

نمره پروژه و کارآموزی دانشجویان زیر به دلیل عدم حضور در روز تحویل نهایی این دروس ناتمام در نظر گرفته شد.

پروژه:
۱- ناهید مهدوی
۲- یاسر ابوالحسنی
۳- شیلا جنابی خجسته

کارآموزی:
۱- فاطمه شاهسون
۲- یاسر ابوالحسنی

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

تحویل پروژه نیمسال دوم ۹۲-۹۳ استاد فاطمه رضاپور

تحویل پروژه استاد فاطمه رضاپور در مورخ بیست و هشتم مرداد نود و سه در روز سه شنبه راس ساعت ١١ در دانشکده فنی برگزار خواهد شد و در همان روز نمرات نهایی خواهند شد بنابرین عدم حضور دانشجویان در تاریخ اعلام شده موجب رد شدن نمره ناتمام برای درس مربوطه خواهد شد.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

تحویل پروژه و کارآموزی نیمسال دوم (ترم بهمن) ۹۲-۹۳ استاد حسینی

باطلاع دانشجویان محترم می رساند زمان تحویل پروژه و کارآموزی روز یکشنبه ۱۹ مرداد ساعت ۸ تا ۹:۳۰ صبح است. مکان جلسه از طریق برد اتاق اساتید دانشکده فنی مهندسی همانروز اطلاع رسانی خواهد شد.قابل ذکر است این زمان قابل تمدید نبوده و درصورت عدم حضور دانشجویان در این جلسه، نمره آنها به صورت ناتمام اعلام خواهد شد. موارد موردنیاز در جلسه تحویل پروژه به شرح زیر است:
الف- – پرینت گزارش پایان نامه مطابق فرمت استاندارد را بهمراه داشته باشند (نیاز به صحافی در این مرحله نیست). ب- درصورت عملیاتی بودن پروژه لپ تاپ بهمراه داشته و برنامه اجرایی و کد سورس و بانک اطلاعاتی را جهت ارائه آماده نمایند. درصورت تجقیقاتی بودن پروژه علاوه بر گزارش پایان نامه لازمست لپ تاپ و یک پاورپوینت از کار انجام شده و نتایج بدست آمده تهیه و همچنین فایل منابع مورد استفاده در تحقیق را روی یک فولدر بهمراه داشته باشند. ج – لازمست کلیه فایلهای مربوطه (فایل Word و PDF پایان نامه، منابع تحقیق، کد سورس و بانک اطلاعاتی و …) را روی سی دی رایت نموده و همچنین روی لپ تاپ بهمراه داشته باشند و  نسخه الکترونیکی آن را از طریق ایمیل  ارسال نمایند.
دانشجویان کارآموزی که قبلا از طریق ایمیل گزارش خود را ارسال ننموده اند نیز لازمست گزارش کاراموزی را بهمراه نامه ۲۴۰ ساعت بهمراه داشته باشند.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

جلسه تحویل نهایی پروژه و کارآموزی نیمسال دوم ۹۲-۹۳- استاد رضا(۱۰۰%)

جلسه تحویل نهایی گزارش کارآموزی و پروژه روز چهارشنبه ۹۳/۵/۲۲ساعت ۱۰الی ۱۱٫۳۰ در دانشکده فنی برگزار خواهد شد.  دانشجویان درس کارآموزی علاوه بر تحویل گزارش نهایی باید گواهی اتمام دوره را نیز تحویل دهند. در مورد پروژه های تحقیقاتی تحویل فایل مراجع استفاده شده علاوه بر فایل word و PDF گزارش نهایی الزامی است. در مورد پروژه های عملیاتی تحویل سورس برنامه و اجرای آن بر روی لپ تاپ الزامی است. در صورت عدم تحویل گزارش نهایی در موعد مقرر نمره ناتمام منظور خواهد شد.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

امتحان هوش مصنوعی استاد صبری

دانشجویانی که با استاد صبری درس هوش مصنوعی داشته اند و با دلیل موجه تقاضای تجدید نظر در نمرات و بازبینی برگه های امتحانی خود را دارند ضمن ثبت اعتراض در پورتال، می توانند با استاد حضوراً درباره نمرات امتحانی شان صحبت کنند. زمان حضور استاد صبری شنبه ۱۸ مرداد ماه ساعت ۸ در اتاق اساتید دانشکده می باشد.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

تحویل پروژه و کارآموزی نیمسال دوم- استاد ولی زاده

جلسه تحویل پروژه و کارآموزی نیمسال دوم ۹۳-۹۲ (ترم بهمن) استاد ولی زاده روز چهارشنبه ۲۲ مرداد ساعت ۱۰ الی ۱۱:۳۰ برگزار خواهد شد. جهت اطلاع از محل جلسه در همان روز به اتاق اساتید دانشکده فنی و مهندسی مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که مستندات پروژه و کارآموزی (به فرمت فایلهای DOC و PDF) و همچنین نسخه قابل اجرای پروژه باید بر روی CD ارائه شود و نیازی به چاپ و صحافی مستندات نمی باشد. در ضمن دانشجویان گرامی برای تحویل حتما Laptop همراه داشته باشند. توجه کنید که این تاریخ به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد و عدم حضور به منزله ناتمام بودن پروژه یا کارآموزی خواهد بود.

ارسال شده در اخبار, پروژه و كارآموزي | دیدگاه‌ها خاموش

پروژه و کارآموزی استاد خوشنویس

قابل توجه آن دسته از دانشجویان که درس پروژه و کارآموزی را در نیمسال دوم ۹۳-۹۲ با استاد خوشنویس برداشته اند: فایل نهایی پایان نامه یا گزارش کارآموزی و اسکن نامه تاییدیه گذراندن ۲۴۰ یا ۳۶۰ ساعت کارآموزی خود را حداکثر تا ۱۷ مرداد ماه به آدرس ایمیل استاد (khoshnevis[dot]univ[at]gmail[dot]com) ارسال نمایید.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

جلسه تحویل نهایی پروژه و کارآموزی نیمسال دوم ۹۲-۹۳ – استاد فقیه میرزایی

جلسه تحویل نهایی پروژه و کارآموزی نیمسال دوم ۹۲-۹۳ روز چهارشنبه مورخ ۲۲ مرداد ۹۳ می باشد. این جلسه راس ساعت ۹:۳۰ صبح برگزار خواهد شد. دانشجویان گرامی برای تحویل پروژه حتما Laptop همراه داشته باشند. برای اطلاع از محل برگزاری جلسه همان روز به اتاق اساتید دانشکده فنی و مهندسی مراجعه نمایید. این تاریخ به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد و عدم حضور به منزله ناتمام بودن پروژه یا کارآموزی خواهد بود.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

تحویل پروژه پایان نامه -استاد لحمی(نیمسال دوم)

دانشجویانی که در نیسال دوم با استاد لحمی درس پروژه را اخذ نموده اند برای تحویل گزارش نهایی روز سه شنبه ۱۴ مرداد ساعت ۱۰ صبح در دانشکده فنی حضور داشته باشند. (حضور کلیه دانشجویان الزامی است)

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

جلسه تحویل نهایی گزارش کارآموزی و پروژه نیمسال دوم ۹۳-۹۲ استاد جامعی

جلسه تحویل نهایی گزارش کارآموزی و پروژه روز دوشنبه ۹۳/۵/۱۳ ساعت ۱۱ الی ۱۲٫۳۰ در دانشکده فنی برگزار خواهد شد. شماره کلاس مربوطه همان روز بر روی برد اعلام خواهد شد. دانشجویان درس کارآموزی علاوه بر تحویل گزارش نهایی باید فرم های تایید شده و گواهی اتمام دوره را نیز تحویل دهند. در مورد پروژه های تحقیقاتی تحویل فایل مراجع استفاده شده علاوه بر فایل word و PDF گزارش نهایی الزامی است. در مورد پروژه های عملیاتی تحویل سورس برنامه و اجرای آن بر روی لپ تاپ الزامی است. در صورت عدم تحویل گزارش نهایی در موعد مقرر نمره ناتمام منظور خواهد شد.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

جلسه تحویل پروژه و کارآموزی استاد خوشنویس

جلسه تحویل پروژه و کارآموزی نیمسال دوم۹۳-۹۲ استاد خوشنویس، روز یکشنبه ۵ مرداد ماه، ساعت ۱۲ خواهد بود (محل دقیق همان روز روی برد اتاق اساتید معین خواهد شد).
دانشجویانی که کارآموزی دارند، نامه گواهی گذراندن ۲۴۰ (یا ۳۶۰) ساعت را از محل کارآموزی اخذ و ارائه نمایند. دانشجویانی که پروژه دارند، فایل پایان نامه را با فرمتهای word و pdf (به همراه فایل های سورس برنامه در صورت پیاده سازی) روی CD تحویل دهند و برای ارائه پروژه خود به صورت پاورپوینت (برای پروژه های تحقیقاتی) یا اجرا (برای پروژه های پیاده سازی) آماده باشند و لپ تاپ همراه داشته باشند.
گزارش یا پایان نامه پرینت شده پذیرفته نخواهد شد.
نسخه نهایی گزارش کارآموزی / پایان نامه خود را جهت بررسی و رفع ایرادهای احتمالی هرچه زودتر ایمیل کنید.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

جلسه تحویل گزارش پیشرفت پروژه ۲۵%(نیمسال تابستان)- استاد رضا

جلسه گزارش پیشرفت پروژه دانشجویانی  ۲۵% دانشجویانی که درس پروژه را درنیمسال تابستان با استاد رضا اخذ نموده اند، چهار شنبه ۱۵ مرداد ۹۳ ساعت ۱۰ صبح درساختمان فنی و مهندسی  برگزار می شود، حضور دانشجویان در این جلسه و ارائه مستندات الزامی است.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

جلسه تحویل گزارش کار آموزی (نیمسال دوم)- استاد رضا

جلسه تحویل گزارش کارآموزی روز دوشنبه ۱۳ مرداد ۹۳ ساعت ۱۰ صبح در ساختمان فنی ومهندسی برگزار می شود. لطفاً مستندات گزارش را بر اساس فرمت تعیین شده بر روی CD تحویل دهید.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

جلسه تحویل پروژه ۷۵%- نیم سال دوم- استاد رضا

جلسه تحویل پروژه ۷۵% دانشجویانی که در نیمسال دوم با استاد رضا پروژه اخذ نموده اند روز دوشنبه ۱۳ مرداد ۹۳ ساعت ۱۰ صبح در ساختمان فنی ومهندسی برگزار می شود، ارائه مستندات پیشرفت پروژه الزامی است. این جلسه به منزله تحویل نهایی می باشد و فقط برای دانشجویانی که در پروژه خود نقص دارند یک هفته فرجه در نظر گرفته می شود. (جلسه تحویل گزارش ۱۰۰% روز دوشنبه۲۰ مرداد ۹۳ برگزار می شود)
ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

***- زمان تحویل گزارش نهایی پروژه و کارآموزی ترم بهار ۹۳ استاد نیک روان-***

به اطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ (ترم گذشته) با استاد نیک روان پروژه یا کارآموزی داشته اند میرساند، آخرین زمان تحویل گزارش نهایی پروژه یا کارآموزی روز سه شنبه ۹۳/۰۵/۱۴ از ساعت ۹ الی ۱۲ میباشد. بدیهی است زمان فوق قابل تمدید نبوده و در صورت عدم تحویل گزارش تا این تاریخ نمره ناتمام منظور خواهد شد.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

قابل توجه دانشجویان استاد ربیعی فر

دانشجویان زیر جهت مشخص شدن وضعیت پروژه و کاراموزی خود به ادرس rabei.students@yahoo.com ایمیل بفرستند.
۱- سمیرا ابراهیمی دواب سری
۲- میلاد علیرضایی
۳- پیمان پارسا
۴- سعید اندوهی

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

جلسه تحویل نهایی پروژه و کارآموزی نیمسال دوم ۹۳-۹۲ استاد زارعی

جلسه نهایی تحویل درس پروژه نیمسال دوم ۹۳-۹۲ دوشنبه ۶ مرداد ساعت ۱ ظهر ساختمان آزمایشگاه سایت ۳ است.
گزارش پروژه بر روی سی دی باشد و در صورت نیاز به اجرای برنامه مرتبط با پروژه یا نمایش نتایج حاصل از شبیه سازی لپ تاپ همراه داشته باشید.
ارائه شفاهی لازم است.

جلسه نهایی تحویل درس کارآموزی نیمسال دوم ۹۳-۹۲ دوشنبه ۱۳ مرداد ساعت ۱۲:۳۰ ظهر ساختمان آزمایشگاه سایت ۳ است.
فرم های تکمیل شده، گواهی اتمام دوره و سی دی گزارش کارآموزی را همراه داشته باشید

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

تحویل پروژه و کارآموزی – نیمسال دوم ۹۳-۹۲ – استاد نجفی زاده

تحویل پروژه و کارآموزی نیمسال دوم ۹۳-۹۲ استاد نجفی زاده روز دوشنبه ۳۰ تیرماه ساعت ۱۰:۳۰ صبح الی ۱۲ ظهر می باشد.
جهت اطلاع از محل جلسه در همان روز به اتاق اساتید دانشکده فنی و مهندسی مراجعه نمایید.

در مورد کلیه دانشجویان پروژه/کارآموزی، ارائه فایل مستند کارآموزی (DOC) به همراه نسخه PDF شده مستند، لازم است و نیازی به چاپ و صحافی مستندات نمی باشد.
مستندات مربوطه بصورت زیپ شده به آدرس ایمیل gruhcomputer@gmail.com ارسال گردند.

الف- حضور دانشجویانی که پروژه/کارآموزی آنها پیاده سازی می باشد، جهت ارائه توضیحات مربوط به کد برنامه لازم است. (سورس کد برنامه به همراه مستندات ایمیل شود)
ب- در مورد دانشجویانی که پروژه/کارآموزی آنها صرفا تحقیقاتی بوده است، ارائه نسخه الکترونیکی متابع و مراجع مورد استفاده برای تحقیق، به همراه مستندات لازم است. (نسخه الکترونیکی منابع نیز ایمیل شود)

دانشجویانی که نمی توانند در مهلت زمانی تعیین شده فوق، کار خود را تکمیل نمایند، با حضور در این جلسه می توانند برای اخذ زمان مجدد بسته به صلاحدید استاد و تأیید وی اقدام نمایند.

ارسال شده در نمرات و اطلاع رساني اساتيد, پروژه و كارآموزي | دیدگاه‌ها خاموش

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی – نیمسال تابستان ۹۳ – استاد نجفی زاده

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی استاد نجفی زاده روز دوشنبه ۳۰ تیرماه ساعت ۹ صبح برگزار خواهد شد. جهت اطلاع از محل جلسه در همان روز به اتاق اساتید دانشکده فنی و مهندسی مراجعه نمایید. حضور دانشجویان مربوطه در این جلسه الزامی است.

ارسال شده در پروژه و كارآموزي | دیدگاه‌ها خاموش

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی استاد ولی زاده

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی استاد ولی زاده روز دوشنبه ۳۰ تیرماه ساعت ۹ صبح برگزار خواهد شد. جهت اطلاع از محل جلسه در همان روز به اتاق اساتید دانشکده فنی و مهندسی مراجعه نمایید. حضور دانشجویان مربوطه در این جلسه الزامی است.

ارسال شده در اخبار, پروژه و كارآموزي | دیدگاه‌ها خاموش

آخرین مهلت ارائه پروژه و کاراموزی نیمسال دوم ۹۳-۹۲(استاد سادات پور)

این جلسه در روز سه شنبه ۲۴ تیر ساعت ۱۲ برگزار خواهد شد . عدم حضور دانشجویان به منزله نمره ناتمام خواهد بود. برای اطلاع از شماره کلاس به دفتر اساتید دانشکده فنی و مهندسی مراجعه نمایید
پروژه ها همراه با  pdf و powerpoint  باشد.مقاله ها ضمیمه گردد. دانشجویان محترم باید ارایه شفاهی نمایند.
دانشجویانی که کاراموزی اخذ نموده اند می بایست فرم تکمیل ساعات و گزارش نهایی کاراموزی را در CDارائه نمایند.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی استاد سادات پور- نیمسال تابستان

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی استاد سادات پور روز دوشنبه ۲۳ تیرماه ساعت ۱۲ در دانشکده فنی و مهندسی خواهد بود.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

اخرین مهلت ارائه پروژه و کاراموزی نیمسال دوم ۹۳-۹۲(استاد ربیعی فر)

این جلسه در روز چهارشنبه ۲۵ تیر ساعت ۱۱ برگزار خواهد شد . عدم حضور دانشجویان به منزله نمره ناتمام خواهد بود. برای اطلاع از شماره کلاس به دفتر اساتید دانشکده فنی و مهندسی مراجعه نمایید
دانشجویان برای پروژه های عملیاتی می بایست کد برنامه را به همراه document ان همراه داشته باشند ( برنامه می بایست حتما اجرا گردد) و همچنین برای پروژه های تحقیقاتی pdf و powerpoint انرا همراه داشته باشند.مقاله ها ضمیمه گردد.
دانشجویانی که کاراموزی اخذ نموده اند می بایست فرم تکمیل ساعات و گزارش نهایی کاراموزی را در CDارائه نمایند.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

جلسه نوجیهی پروژه و کاراموزی ترم تابستان استاد ربیعی فر

ین جلسه در روز چهارشنبه ۲۵ تیر ماه ساعت ۱۱:۳۰برگزار می شود. محل برگزاری جلسه روی برد اتاق اساتید دانشکده فنی اعلام خواهد شد. حضور دانشجویان مربوطه در این جلسه الزامی است.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

جلسه توجیهی درس پروژه استاد زارعی- نیمسال تابستان

جلسه توجیهی درس پروژه روز دوشنبه ۳۰ تیرماه ساعت ۱۱ در ساختمان آزمایشگاه سایت ۳ برگزار می شود. حضور دانشجویان مربوطه در این جلسه الزامی است.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی استاد غفوری(ترم تابستان)

دانشجویانی که در تابستان ۹۳ با استاد غفوری پروژه و کارآموزی اخذ نموده اند جهت اطلاع از جلسه توجیهی به آدرس autcomp@yahoo.com ایمیل بفرستند.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی استاد حقی کاشانی- نیمسال تابستان

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی استاد حقی کاشانی روز یکشنبه ۲۲ تیرماه ساعت ۱۰ در دانشکده علوم انسانی کلاس ۲۱۱۴ برگزر میشود.

نکات مرتبط با پروژه و یا کارآموزی

فرم طرح پروژه

مستندات استاندارد پروژه و کارآموزی – کلیه مقاطع (کاردانی و کارشناسی)

دانشجویان میتوانند با آدرس mh.kashani@gmail.com با استاد حقی کاشانی در ارتباط باشند.

ارسال شده در اخبار, پروژه و كارآموزي | دیدگاه‌ها خاموش

جلسه توجیهی پروژه استاد سلیمی – نیمسال تابستان

جلسه توجیهی پروژه استاد سلیمی روز یکشنبه ۲۲ تیرماه ساعت ۱۱:۳۰ در سایت کامپیوتر ۱ برگزار میشود.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

قابل توجه دانشجویانی که درس پروزه را در نیمسال دوم ۹۲-۹۳ با استاد حسینی اخذ نموده اند

باطلاع دانشجویانی که درس پروزه را در نیمسال دوم ۹۲-۹۳ با استاد حسینی اخذ نموده اند می رساند که می توانند جهت بررسی میزان پیشرفت کار و مشکلات موجود روز شنبه ۲۱ تیرماه ساعت ۱۶ به اتاق اساتید دانشکده فنی مراجعه نمایند.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی ترم تابستان استاد حسینی

باطلاع دانشجویان محترم می رساند که جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی ترم تابستان استاد حسینی روز شنبه ۲۱ تیرماه ساعت ۱۴ برگزار می گردد. مکان کلاس روی برد اتاق اساتید دانشکده فنی در همانروز اطلاع رسانی خواهد شد. حضور دانشجویان در این جلسه الزامی است.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی استاد خوشنویس (ترم تابستان)

این جلسه در روز سه شنبه ۲۴ تیر ماه ساعت ۱۰ صبح برگزار می شود. محل برگزاری جلسه روی برد اتاق اساتید دانشکده فنی اعلام خواهد شد. حضور دانشجویان مربوطه در این جلسه الزامی است.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

*** جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی ترم تابستان استاد نیک روان ***

جلسه توجیهی پروژه و کارآموزی ترم تابستان استاد نیک روان روز یکشنبه مورخ ۹۳/۰۴/۲۲ ساعت ۱۰ صبح در کلاس ۷۳۰۱واقع در ساختمان ولایت تشکیل خواهد شد, حضور دانشجویان در این جلسه الزامی بوده و به مراجعات انفرادی خارج از زمان فوق پاسخ داده نخواهد شد.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

جلسه تحویل پروژه ۵۰% استاد رضا-نیمسال دوم

دانشجویانی که در نیمسال دوم با استاد رضا درس پروژه اخذ نموده اند برای تحویل گزارش پیشرفت پروژه، روز دوشنبه ۱۶ تیر ساعت ۱۱ در دانشکده فنی ومهندسی حضور داشته باشند(عدم حضور دانشجو به معنی کسر ۵ نمره پروژه است، ضمنا دانشحویان یک نسخه از گزارش پیشرفت خود را بر روی CD به همراه داشته باشند)

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

جلسه توحهی پروژه و کارآموزی استاد رضا-ترم تابستان

جلسه توجهی پروژه و کارآموزی استاد رضا روز دوشنبه ۱۶ تیر ساعت ۱۰ صبح در ساختمان فنی و مهندسی برگزار می شود. حضور کلیه دانشجویان در این جلسه الزامی است.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش

گزارش پیشرفت کار پروژه نیمسال دوم – استاد فقیه میرزایی

دانشجویانی که درس پروژه را در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۲-۹۳ اخذ کرده اند جهت ارائه گزارش پیشرفت کار روز چهارشنبه (۱۸ تیر) ساعت ۱۱:۳۰ به اتاق اساتید دانشکده فنی و مهندسی مراجعه نمایند.

ارسال شده در اخبار | دیدگاه‌ها خاموش