تحویل پروژه و کارآموزی نیمسال دوم (ترم بهمن) ۹۲-۹۳ استاد حسینی

باطلاع دانشجویان محترم می رساند زمان تحویل پروژه و کارآموزی روز یکشنبه ۱۹ مرداد ساعت ۸ تا ۹:۳۰ صبح است. مکان جلسه از طریق برد اتاق اساتید دانشکده فنی مهندسی همانروز اطلاع رسانی خواهد شد.قابل ذکر است این زمان قابل تمدید نبوده و درصورت عدم حضور دانشجویان در این جلسه، نمره آنها به صورت ناتمام اعلام خواهد شد. موارد موردنیاز در جلسه تحویل پروژه به شرح زیر است:
الف- – پرینت گزارش پایان نامه مطابق فرمت استاندارد را بهمراه داشته باشند (نیاز به صحافی در این مرحله نیست). ب- درصورت عملیاتی بودن پروژه لپ تاپ بهمراه داشته و برنامه اجرایی و کد سورس و بانک اطلاعاتی را جهت ارائه آماده نمایند. درصورت تجقیقاتی بودن پروژه علاوه بر گزارش پایان نامه لازمست لپ تاپ و یک پاورپوینت از کار انجام شده و نتایج بدست آمده تهیه و همچنین فایل منابع مورد استفاده در تحقیق را روی یک فولدر بهمراه داشته باشند. ج – لازمست کلیه فایلهای مربوطه (فایل Word و PDF پایان نامه، منابع تحقیق، کد سورس و بانک اطلاعاتی و …) را روی سی دی رایت نموده و همچنین روی لپ تاپ بهمراه داشته باشند و  نسخه الکترونیکی آن را از طریق ایمیل  ارسال نمایند.
دانشجویان کارآموزی که قبلا از طریق ایمیل گزارش خود را ارسال ننموده اند نیز لازمست گزارش کاراموزی را بهمراه نامه ۲۴۰ ساعت بهمراه داشته باشند.

این نوشته در اخبار ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.