نکات مهم انتخاب واحد – کارشناسی ناپیوسته

دانشجویان محترم گروه کارشناسی ناپیوسته توجه نمایند:

*جهت رفاه حال دانشجویان عزیز، افزایش ظرفیت در سه نوبت در ساعات ۱۷ تا ۱۸ عصر، ۹:۳۰ تا ۱۰:۳۰ صبح، و ۱۴:۳۰ تا ۱۵:۳۰ بعد از ظهر انجام می شود. طبق مقررات ابلاغ شده، انتخاب واحد در گروه مطلقاً ممنوع و غیرقانونی است و انجام نخواهد شد؛ بنا بر این دانشجویان محترم از مراجعه حضوری به گروه بپرهیزند و در ساعات یاد شده پای اینترنت اقدام به اخذ واحد نمایند.

* ظرفیت صفر لزوماً به معنای عدم امکان ثبت نام در درس نیست. با توجه به این که ظرفیت دروس به تدریج اضافه می شود، احتمال این که بعداً ظرفیت اضافه شود (در بسیاری از موارد و تا جایی که قانوناً ممکن باشد) وجود دارد.

* در صورتی که ظرفیت مشخصه ای از یک درس معین خالی باشد تا وقتی آن مشخصه پر نشده باشد به سایر مشخصه های آن درس ظرفیت داده نخواهد شد. دانشجویان محترم باید برنامه خود را با برنامه ارائه شده توسط دانشگاه تنظیم نمایند و دانشگاه تعهدی در قبال برنامه ایده آل دانشجویان ندارد. لذا از مراجعه حضوری به گروه در این ارتباط و طرح انواع مشکلات و مسائل و شرایط شغلی، خانوادگی و شخصی جداً اجتناب فرمایید.

* همچنین از درخواست توصیه و سفارش به دوستان و آشنایان خود که احتمالاً از همکاران محترم ما در واحد هستند، جهت وساطت در انتخاب مشخصه های خاص جداً اجتناب فرمایید؛ این توصیه ها به دلیل این که موجب بی عدالتی در حق سایر دانشجویان است به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نخواهد شد.

* جدول زمانبندی و نکات مهم ابلاغ شده توسط معاونت محترم آموزش واحد را از اینجا دانلود کنید

این نوشته در اخبار ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.