***-اطلاعیه شماره ۱- حذف و اضافه گروه کارشناسی ناپیوسته-***

دانشجویان گرامی، لطفا در جهت تسهیل در امر حذف و اضافه به نکات ذیل توجه فرمایید:

۱- حذف و اضافه صرفا از طریق پرتال و توسط دانشجو انجام شده و به هیچ عنوان حذف و اضافه به صورت حضوری در گروه انجام نخواهد شد.
۲- به منظور رفاه حال دانشجویان و عدم سردرگرمی، ظرفیت کلاسها در ساعتهای ۱۹، ۲۲ همان روز و ۱۰، ۱۲ و ۱۴ روز بعد بررسی شده و در صورت لزوم افزایش داده خواهد شد.
۳- از هر درس همواره حداقل یک مشخصه دارای ظرفیت وجود داشته و تنها در صورتیکه همه مشخصه های مربوط به یک درس تکمیل ظرفیت شده باشد ، مشخصه های آن درس تا سقف معین افزایش ظرفیت داده خواهد شد،

    گروه مسئول افزایش ظرفیت یک کلاس در روز یا ساعت خاص یا با استاد خاص نیست. لطفا جهت افزایش ظرفیت کلاس خاص به گروه مراجعه نفرمایید.

۴- با توجه به اینکه حذف و اضافه آخرین مهلت تغییر/اخذ دروس است و در پایان زمان اعلام شده تحت هیچ شرایطی امکان تغییر در واحدها وجود ندارد، اکیدا توصیه می شود دانشجویان دروس لازم را اخذ/حذف نمایند و منتظر افزایش ظرفیت برای استاد یا روز دلخواهشان نمانند.
۵- کلاس شبیه سازی روز پنجشنبه (استاد خانم عباسی) در صورتیکه به حدنصاب ۲۰ نفر نرسد، حذف شده و دانشجویان مذکور توسط گروه به کلاسهای روز یکشنبه انتقال خواهند یافت. که حذف کلاس روز سه شنبه صبح انجام خواهد شد.
۶- دانشجویانی که قصد اخذ درس برنامه سازی پیشرفته، سیستم عامل، ساختمان داده یا شبکه های کامپیوتری را دارند حضورا به گروه مراجعه نمایند.
۷- دانشجویان می توانند در ایام حذف و اضافه صرفا با آدرس ایمیل nikravan_stu@yahoo.com مکاتبه فرمایند. پاسخ دانشجویان در اسرع وقت داده می شود. لذا نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد.
۸- دانشجویان برای پیگیری امور شهریه، نظام وظیفه و … باید در ساعات اداری به کارشناس گروه کامپیوتر خانم گروسی مراجعه فرمایند.
۹- برنامه حضور مدیر گروه کارشناسی نا پیوسته در دانشگاه هر شب در لینک زیر بروز می شود.

تقویم گوگل محمد نیک روان

بااحترام
نیک روان – مدیرگروه کارشناسی ناپیوسته

این نوشته در اخبار ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.