اطلاعیه شماره (۱) گروه کارشناسی پیوسته

قابل توجه دانشجویان محترم
لطفا در خصوص انتخاب واحد مقطع کارشناسی پیوسته کامپیوتر ترم مهر ۹۸ به نکات ذیل توجه فرمایید:
۱- همانند سنوات گذشته، به منظور رعایت عدالت و حفظ حقوق همگی دانشجویان، به هیچ عنوان به مراجعات حضوری دانشجویان برای انتخاب واحد خارج از پرتال ترتیب اثر داده نمی شود.
تبصره: فقط دانشجویان ترم آخر(حداکثر ۲۴ واحد باقیمانده) با ارایه کارنامه تحصیلی می توانند برای بررسی مشکل حضوراً مراجعه داشته باشند. برنامه حضور مدیر گروه کارشناسی پیوسته در دانشگاه هر شب در لینک زیر بروز می شود.
تقویم استاد صبری
روز یکشنبه: ساعت ۱۲ الی ۱۸
روز دوشنبه: ساعت ۹ الی ۱۲
روز سه شنبه: ساعت ۹ الی ۱۲
روز چهارشنبه: ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۸
۲- به منظور رفاه حال دانشجویان و عدم سردرگرمی، هر روز در سه نوبت، ساعت ۱۳، ۱۸ و ۲۲ ظرفیت افزایش می یابد. بدیهی است در صورتیکه همه مشخصه های مربوط به یک درس تکمیل شده باشد، افزایش ظرفیت تا سقف معینی اعمال خواهد شد و در صورت تکمیل سقف ظرفیت، دانشجویان باید ترم بعد درس مدنظر را اخذ نمایند. لذا اکیدا توصیه می شود دانشجویان دروس مورد نیاز را طبق چارت تحصیلی اخذ نماید و منتظر افزایش ظرفیت برای استاد یا روز دلخواهشان نماند.
۳- دانشجویان می تواند در ایام انتخاب واحد با آدرس ایمیل sabri.euni@gmail.com مکاتبه فرمایند. لذا نیازی به مراجعه حضوری در ایام انتخاب واحد نمی باشد.
۴- دانشجویان در ساعات اداری برای پیگیری امور شهریه به امور مالی، پیگیری وضعیت نظام وظیفه به مشمولین و مشکلات دانشجویی به کارشناس گروه کامپیوتر سرکار خانم کربلایی مراجعه فرمایند.
با سپاس
محمد صبری

این نوشته در اخبار ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.