***- قابل توجه کلیه دانشجویان کارآموزی ترم بهمن ۹۸ رشته کامپیوتر (کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته)-***

به اطلاع دانشجویان محترم میرساند:

کاراموزی به دو بخش تقسیم شده است.
✅بخش اول: کارگاه های هدایت شغلی که بصورت حضوری و رایگان است و بعداز بازگشایی دانشگاه که حضور دانشجو در سر کلاس بلامانع شود، برگزار می گردد و میزان ان ۶۰ ساعت می باشد. در این کارگاه ها سعی میشود دانشجو محترم به شغل اینده خود دست یابد و همچنین تلاش می گردد با فن گشت ها در صنایع و کارخانجات مطرح و شرکت های بزرگ، دانشجو محترم به زندگی شغلی و حرفه ای خود نزدیکتر گردد.
✅ بخش دوم: مابقی ساعت کاراموزی از مقدار کل ان، در شرکت یا صنایع یا کارخانجات یا مکانهای که مورد تایید استاد محترم باشد انجام می شود.
بنابراین دو معرفی نامه ( یکی برای مدرسه اشتغال و یکی برای شرکت مربوطه) برای هر دانشجو توسط مدرسه اشتغال صادر می شود که زمان صدور معرفی نامه ها در کانال و اینستا با توجه به ضوابط حضور در دانشگاه اعلام می شود.

****برای اخذ تایید محل کارآموزی جهت بخش دوم از طریق ایمیل با استاد کارآموزی خود در ارتباط باشید. برگزاری جلسه توجیهی حضوری امکان پذیر نیست****

خواهشمند است کانال

IAUCareerSchool @

و اینستای

http://Instagram.com/iaucareerschool

مدرسه را دنبال کنید.

🎓🎓🎓 صدور برگه کاراموزی

با توجه به شرایط حاکم و حفظ سلامت دانشجویان گرامی، نیاز به حضور دانشجویان در دانشگاه در شرایط فعلی نمی باشد. لذا برای صدور برگه کاراموزی، خواهشمند است اطلاعات زیر را برای ادمین کانال ارسال نمایند
۱- شماره دانشجویی
۲- شماره تماس
۳- نام محل کاراموزی که مورد تایید استاد محترم می باشد.
بعداز صدور برگه های کاراموزی، در همین کانال جهت تحویل ان به دانشجویان محترم اطلاع رسانی خواهد شد. در صورت داشتن هرگونه سوال خواشمنداست با ادمین در ارتباط باشید.

با آرزوی موفقیت و سلامتی
گروه کامپیوتر واحد شهرقدس

این نوشته در اخبار ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.